Švédský bílý rapper byl unesen, zbit, ponížen a znásilněn muslimským gangem (video)

Švédský bílý rapper byl unesen, zbit, ponížen a znásilněn muslimským gangem (video)

Švédové  – především pak ti mladí – většinově nechápou, v jaké situaci se jejich země nachází. Podle všeho je jisté, že mladý typický Švéd, kterého odmala učili, jak je multikulturalismus báječný, se chtěl muslimům nějakým způsobem vyrovnat a být stejně „báječný“ jako oni.  Nejen ve Švédsku, ale i v jiných západních zemích jsou rappeři zpravidla zástupci tmavších etnik. Nejinak je tomu ve Švédsku, kde se na tento hudební styl dávají velmi často členové zločinných gangů. Před časem jsem zde psala o jednom takovém zločinci, který se dokonce dostal do švédské hitparády. Nicméně muslimové nikdy nebudou považovat bílého Evropana za sobě rovného, což dávají ostatně najevo dnes a denně. Totéž poznal i mladý švédský rapper.

Rapper Einar byl v loňském roce nejhranějším švédským umělcem a dlouho ve svých písních idealizoval kriminální životní styl gangu. Nyní kolují obrázky samotného umělce, který se stal obětí zločinného muslimského gangu. Záběry ukazují, jak byl unesen ve „zranitelné oblasti“ (jak se ve Švédsku říká muslimským ghettům) a poté vystaven bití, znásilnění a ponižování.

V pondělí večer začalo na sociálních sítích kolovat několik snímků. Na záběrech je 18letý rapper Einar obklopen maskovanými útočníky. Podle informací na fotografiích pocházejí ze Snapchatu a odeslal je „Ali K“.

Na obrázcích je rapper zakrvácený v obličeji a dokonce má u obličeje předmět podobný noži. Útočníci svlékli umělce a pak mu oblékli paruku, dámské spodní prádlo a dokonce mu dali i obojek a vodítko pro psa. Kromě toho byl umělec údajně znásilněn tím, že do něho pronikali robertky, což  bylo také natočeno.

Rapový umělec sídlí v jižním Stockholmu a je dobře známý mezi mladými lidmi s více než 228 000 sledujícími na Instagramu. Jeho písně jsou o oslavování života v zločinu gangů se zaměřením na obchod s drogami a střelbu.

Einarova hudba vygenerovala miliony zhlédnutí na YouTube. Na konci loňského roku měl Einar na Spotify více než 120 milionů shlédnutí a byl také oceněn titulní písní roku podle statistik ve Sveriges Radio P3 Guld.

V souvislosti se svou uměleckou kariérou byl Einar pozván k účasti v několika televizních pořadech, aby promluvil o tom, jak byl vychován a o životě na ulici.

Podle zpráv médií nechce Einar spolupracovat s policií při identifikaci a zatýkání pachatelů. Policie vydala zprávu o únosu a napadení, ale kvůli umělcově neochotě spolupracovat vyšetřování nepostoupilo.

Na svém instagramovém účtu Einar oznamuje, že se mu daří dobře a bude pokračovat jako obvykle.

„Jo jo, co se děje na Instagramu, jo. Tady tvůj bratr. Wallo, jen ti chci něco říct. Kdokoliv tam venku může být unesen, kdokoliv tam venku může být zbit. Jsem v pořádku, jsem naživu a nikdo nemůže dělat to, co dělám, takže budu pokračovat v tom, co dělám, dokud budu stát na nohou,“ řekl.

Švédský rapper očividně ani po napadení gangem nepochopil, že tato zločinecká komunita, kterou tak obdivuje, ho nikdy nebude považovat za sobě rovného. Ve snaze se jim zalíbit dokonce ani nespolupracuje s policií, aby byli potrestáni ti, kdo ho unesli a ponížili. Pak si ovšem to ponížení zaslouží…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Švédský bílý rapper byl unesen, zbit, ponížen a znásilněn muslimským gangem (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout