Německý muslim uřezal hlavu své manželce

Německý muslim uřezal hlavu své manželce

Právě tento případ je důkazem, že zásadní problém není muslim jako takový, ale především nenávistná islámská ideologie. Jak jsem zde nedávno upozornila, tak v Německu a Francii každý den, každou hodinu konvertuje jeden člověk k islámu. A nejde zdaleka jen o ženy, které se provdají za muslima, také muži konvertují k islámu většinou tehdy, kdy se jim násilná zvrácená ideologie zalíbí. Islám je totiž ideologií jako „šitou na míru“ násilníkům a psychopatům. Ostatně, už Hitler obdivoval islám.

Německý občan, který nedávno konvertoval k islámu, včera uřezal hlavu své marocké ženě při zločinu, který nese punc skupiny Islámský stát – ISIS.

Padesátiletý muž, žijící v Hamburku, navštěvuje místní mešitu v tomto severoněmeckém městě, kde je poměrně početná turecká komunita.

Německé bezpečnostní složky a vnitřní zpravodajské služby vyšetřují zločin a přemýšlejí, zda muž jednal sám nebo od někoho obdržel pokyny k hrůzné vraždě.

Sousedé a ostatní pravidelní návštěvníci mešity řekli bezpečnostním silám, že chování muže se před vraždou změnilo, když si nechal narůst dlouhý plnovous  a oblékal si typický afghánský mužský oděv.

Německo se už dávno stalo bezpečným útočištěm pro desítky bývalých hrdlořezů z ISIS, kteří bojovali v Sýrii a Iráku. Většina jich je na svobodě, přičemž mohou naverbovat k ISIS další své souvěrce. Maroko varovalo evropskou zemi před přítomností bývalých teroristů ISIS na německé půdě.

V březnu investigativní zpráva francouzské televize M6 vyvolala znepokojení nad přítomností bývalých bojovníků teroristické skupiny, kteří žijí svobodně v Německu.

Vlajkový program M6 „Enquête Exclusive“ ukázal, jak se džihádistům ISIS podařilo proklouznout tím, že se vydávali za žadatele o azyl, a jak nakonec byli přivítáni s otevřenou náručí a bylo jim nabídnuto bezpečné útočiště v Německu kvůli nebezpečné laxnosti německých úřadů.

Zatímco ISIS byl oficiálně poražen v březnu 2019, když ztratil své poslední svatyně v Sýrii a Iráku, kati teroristické organizace jsou stále na útěku, mnoho jich žije právě v Německu, kde se o ně němečtí daňoví poplatníci velmi dobře starají.

Zločinci označení za osamělé vlky jsou považováni za velkou hrozbu a mohou být rychle mobilizováni spící buňkou globální teroristické skupiny. Pak je jen otázkou času, než dojde k většímu koordinovanému útoku…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Německý muslim uřezal hlavu své manželce

  1. Mlslimové jsou často trpěliví, a počkají si až jich bude více a skladiště zbraní naplněna, a pak budou vymáhat ten svůj „pořádek“ ..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout