Itálie: Afričan útočil kameny na supermarket, zákazníci i personál se ve strachu zabarikádovali uvnitř (video)

Itálie: Afričan útočil kameny na supermarket, zákazníci i personál se ve strachu zabarikádovali uvnitř (video)

K multikulturnímu obohacení došlo na Sicílii, která je v situaci velmi podobné té, jakou nyní zažívá Lampedusa. Právě tam totiž míří nemalá část lodí neziskovek s muslimskými vetřelci, často jde o lodě, které předtím odmítla přijmout již tak dost přetížená Malta.

Zákazníci i personál obchodu zažili okamžiky strachu včera odpoledne v supermarketu v Caltanissetta, kde 34letý muž házel kameny na okno a vchod. Zřejmě jako odplatu za to, že mu zakázali vstup, protože neměl roušku. Zaměstnanci a zákazníci se zabarikádovali uvnitř, přičemž mezitím kontaktovali policii, která dorazila na místo krátce poté.

Po příjezdu našli strážníci muže jak máchá rukou, v níž držel velký balvan, směrem k již rozbitým vchodovým dveřím supermarketu. Zneškodnili ho a odvezli na policejní velitelství, kde byl identifikován. Pracovník ochranky obchodu řekl policii, že krátce předtím, než začal černoch útočit, se objevil u vchodu do obchodu bez povinných ochranných pomůcek. Krátce nato se vrátil a začal rozbíjet velkými balvany skleněné vchodové dveře. Čtyřiatřicetiletý muž byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví a majetkové škody a byl administrativně potrestán za porušení předpisů proti Covid-19.

Na řádění vzteklého afrického vetřelce se můžete podívat ve videu níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Afričan útočil kameny na supermarket, zákazníci i personál se ve strachu zabarikádovali uvnitř (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout