Francie: Muslimské nepokoje v islamizovaném Trappes (videa)

Francie: Muslimské nepokoje v islamizovaném Trappes (videa)

O předměstí Paříže, pověstném Trappes, kde již platí právo šaría, jste si zde mohli přečíst celý článek. Jde o jedno z území, které si již ve Francii převzali muslimové. Samozřejmě je i zdejší starosta muslim, který veškerou kriminalitu na území Trappes bagatelizuje.

Právě místa jako toto jasně dokazují, že generálové, kteří vyzvali k radikálnímu řešení problémů, měli pravdu. Zatím dochází spíš jen k provokacím, hoří auta, autobusy či kontejnery a jen občas je zraněn policista nebo hasič. Ovšem situace je stále vyhrocenější a muslimové už ví, že osobou Macrona se nakonec Francie vzdala.

Incident začal ve 23:00 v uličce Yvelines v Trappes, kde asi 30 lidí zapálilo popelnice. Když přijelo auto protiteroristického oddělení (Bac), byl na vozidlo hozen molotovův koktejl a proti policistům byla házena pyrotechnika. Pachatelé se vydali na útěk, když na místo dorazily další policejní posily a použily obrannou palbu.

Nakonec, na Avenue Henri Barbusse, napadly gangy také hasiče…

 

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]
Share

One thought on “Francie: Muslimské nepokoje v islamizovaném Trappes (videa)

  1. A mnoho lidí u nás si myslí, že jde jen o jakési ojedinělé incidenty, a nás už se to prý netýká vůbec, a tak i když budou volit Piráty, nijak zvlášť se to neprojeví.. To je ovšem hluboká mýlka, zhoubné bujení si nevybírá, nezná hranic, a jakmile detekuje jakoukoliv slabost ihned místo zabere.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.