Azylový dům způsobil v německé obci obrovský nárůst kriminality, místní protestují (video)

Azylový dům způsobil v německé obci obrovský nárůst kriminality, místní protestují (video)

Na úvod by mne zajímalo, koho asi tito protestující volili? Tamní červeno – zelená vláda, která bez ostychu deklaruje, že podporuje muslimskou invazi, se jednoduše sama nezvolila. Upozorňuji, že již velmi brzy začne podobných obcí přibývat po celé EU, neboť již za pár dní schvalovaný migrační pakt zahrnuje i možnost samostatné azylové politiky v rámci jednotlivých obcí. Zvolili jste si do zastupitelstva vítače? Pak se možná i vy brzy dočkáte podobného obohacení jaké mají v německé obci Suhl.

V Durynském Suhlu po sérii vloupání žadatelů o azyl volají občané po okamžitém uzavření prvního přijímacího centra se 450 obyvateli. Dům je již dlouho považován za kriminální hotspot a obyvatelé této oblasti se cítí být červeno-zelenou vládou zrazeni. V roce 2020 musela policie denně vyjíždět do obce, aby se vypořádala se zločinem převážně mladých žadatelů o azyl z Maghrebu a Asie. Jen od začátku ledna do poloviny května 2020 zaznamenaly úřady 205 trestných činů, jejichž pachatelé pobývají v azylovém domě.

V prvních čtyřech měsících roku 2021 se situace dále zhoršila: v obytných osadách v okolí domu v oblasti Suhler Friedberg došlo k sérii vloupání. Podle tisku policie do konce dubna napočítala celkem 24 takových trestných činů: pět vloupání do domů, sedm vloupání do aut, 11 vloupání do zahradních chatek a značné škody na majetku. Dosud bylo vyšetřeno 10 trestných činů a bylo identifikováno šest podezřelých – všichni obyvatelé domu pro žadatele o azyl. Podle policie jsou to vesměs pachatelé ve věku od 19 do 35 let ze severní Afriky a Gruzie.

Rozrušení lidé popsali, jak obyvatelé  přijímacího azylového zařízení učinili život v obcích v jeho okolí nebezpečným. Vlezli do domů a bungalovů, rozbili dveře, okna a interiéry, ukradli cennosti. Nejhorší je vloupání za denního světla, když jsou lidé ve svých domovech. Jedna žena, která žije sama, řekla, že byla po takovém incidentu dlouho traumatizována: „Už jsem nemohla spát ve svém domě.“ V obavách se dočasně přestěhovala ke své dceři.

Jiní nahlásili několik vloupání do stejné zahradní chaty. Také hovořili o pachatelích, kteří byli chyceni, ale ještě tentýž den propuštěni, přičemž záhy opět loupili a kradli. Jeden obyvatel rozzlobeně prohlásil: „Je nepřijatelné, aby se stejný pachatel mohl vloupat do domů sedmkrát a byl propuštěn.“ Muž, do jehož domu se také vloupali, otevřeně požadoval, aby bylo azylové zařízení okamžitě uzavřeno: „Lidé musí odejít.“ Více než 1 100 lidí nyní podepsalo online petici.

Takže vážení Němci, obohacení jste si sami zvolili a je patrné, že jej nemáte zřejmě dostatek, neboť i přes každodenní vraždy, znásilnění, loupeže, krádeže a další kriminalitu obohacovačů si stále volíte ty, kdo vám je hodlá dopřávat i nadále v ještě hojnějším počtu, neboť právě Zelení vedou zcela jasně všechny průzkumy preferencí. Pak se nesmíte ovšem divit, až se z vaší země stane chalífát.

Nakonec, ani u nás na tom nejsme s preferencemi o moc lépe, pak i my se možná už brzy podobného obohacení dočkáme…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Azylový dům způsobil v německé obci obrovský nárůst kriminality, místní protestují (video)

  1. Ti Němci musí být buď úplně hloupí, anebo jsou možná masochisté. Asi podobně jako naši voliči Pirátů a dalších vítačů. Takoví lidé často nedají pokoj ani když se spálí o kamna, raději přestanou topit aby vychladla, a klidně umrznou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout