Jeden mrtvý při pouličních bojích mezi Kurdy a Čečenci v Belgii (video)

Jeden mrtvý při pouličních bojích mezi Kurdy a Čečenci v Belgii (video)

Jak bude vypadat Evropa, až v ní zůstanou jen muslimové? Bude se v ní neustále válčit, asi tak, jako nám to už nyní ukazují různé muslimské gangy, mezi nimiž probíhají stále častější boje. Jde především o to, kdo převezme vliv nad daným územím (prodej zbraní, drog, řízení prostituce apod.), případně proti sobě bojují gangy příslušníků takových národů, větví islámu či etnik, které se ani v jejich vlasti nesnesou.

Jeden člověk byl zabit a několik zraněno při pouličních střetech mezi Čečenci a Kurdy ve městě Lutych ve východní Belgii v pátek odpoledne. Informuje o tom několik belgických médií.

Pouliční boje se rozhořely v rámci střetu mezi čečenskými a kurdskými gangy v Lutychu a Verviers. Podle zpráv v médiích to celé měl být plánovaný souboj mezi oběma frakcemi.

Během ozbrojeného konfliktu byl mladý čečenský vetřelec napaden gangem Kurdů. Pokusil se z místa činu utéct autem, ale dohnali ho a postřelili ho. Čečenec později svým zraněním podlehl.

Videa kolující po sociálních sítích zachycují chaos v ulicích. Strana Vlaams Belang mimo jiné zveřejnila videoklip, který ukazuje muže střílejícího z kalašnikova. Belgická vlastenecká strana tento vývoj kritizuje.

„Je čas vyčistit tuto zemi a ochránit náš lid.“ píší na Twitteru.

Policie oznámila, že zatkla 28 lidí za účast na pátečních válečných scénách v Lutychu. Při policejní operaci byli zraněni dva lidé. Policie se také obává odvetných útoků v nadcházejících dnech.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Jeden mrtvý při pouličních bojích mezi Kurdy a Čečenci v Belgii (video)

  1. Úvodnú vetu by som opravil takto: Ako bude vyzerať Európa, keď ju takmer kompletne ovládnu moslimovia a zavedú tvrdú vahhábistickú šaríu na spôsob Saudskej Arábie? /Dodám ešte,že domorodci nebudú smieť opustiť vyhradené getá bez povolenia, presne ako v KSA./ Áno, súhlasím s názorom,že konflikty medzi jednotlivými skupinami moslimov /napríklad sunniti a šíiti/ budú na dennom poriadku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout