„Blexit“ sdružuje černochy, kteří jsou proti BLM a politice amerických Demokratů

„Blexit“ sdružuje černochy, kteří jsou proti BLM a politice amerických Demokratů

Už dokonce i spousta černochů si v USA uvědomuje, že politika „rasismu naruby“, tedy protěžování černochů a nepokrytého protibělošského rasismu v kombinaci s odporem proti policii, je cestou do pekel. Také v USA se najdou černoši, kteří jsou odpůrci jak BLM, tak Bidenovy politiky.

Rob Smith, černý homosexuální veterán z New Yorku, se začal projevovat jako konzervativec; v důsledku toho se ho někteří jeho známí „zřekli“ kvůli jeho neobvyklým politickým názorům jako menšiny.
Mluvil o tom, že „vyjde ven“ jako republikán a proč podporuje „Blexit“. Blexit, hnutí Black Exit, založené Candace Owensovou, chce „osvobodit“ černošské voliče od banální svatby černochů a Demokratické strany.

When Brexit met Blexit – Candace Owens and George Farmer, the new  right-wing power couple | The Times Magazine | The Times
Candance Owens (vlevo) – černá podporovatelka Trumpa a zakladatelka „Blexit“

Navzdory tomu, že je černošský konzervativec, Rob Smith říká, že se snaží otevřít myšlení černošských voličů, i když jeho odpůrci tvrdí, že se spojil s bílými rasisty.
Smith pochází z liberální dělnické rodiny v Ohiu, ale poté, co sloužil pět let v armádě Spojených států a byl nasazen jak v Kuvajtu, tak v Iráku, zjistil, že nijak nesouzní s „levicovým rozhořčením“. Svůj první #WalkAway oznámil v květnu.

Rob Smith tweetoval: „Demokraté chtějí, abych našel posílení v tom, že ze sebe budu dělat oběť. Ale jako veterán jsem nikdy nebyl obětí. Je čas, abych #WalkAway.“

Jako ve všem, tak i v tomto ohledu je třeba být objektivní. Tak, jako na současnou hysterii, najíždějící na protibělošský rasismus a vytvářející z černochů oběti naskočila spousta bělochů, kteří se v řadách Antify přidávají k rasistům z BLM, najdou se i racionálně myslící černoši, kteří na tuto propagandu a záměrné rozeštvávání lidí nenaletí a od nenávistného a rasistického hnutí se distancují. A to i přesto, že jsou pak terčem útoků aktivistických černochů a jejich příznivců. V jejich případě si tak podobný krok žádá i dostatek odvahy…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4.5]

One thought on “„Blexit“ sdružuje černochy, kteří jsou proti BLM a politice amerických Demokratů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout