Šmírování, cenzura, digitální identita a totální ztráta soukromí – také to je „Velký reset“

Šmírování, cenzura, digitální identita a totální ztráta soukromí – také to je „Velký reset“

V sérii článků k tzv. „Velkému resetu“ nelze opomenout i téma ztráty soukromí, omezení osobních kontaktů (to je to známé „stay home“, heslo, které jen tak nevymizí), šmírování a cenzury.

Jen úplný diletant se nemohl nepovšimnout, že to vše je dnes již ve hře. A je celkem jedno, zda jste odpůrcem fašistických restrikcí či jejich zastáncem. Přitom veškeré šmírovací praktiky jsou obhajovány buď tím, že jsou zde pouze pro váš vlastní prospěch, či třeba tím, že se jimi bojuje proti terorismu či „dezinformacím“, za něž je dnes ovšem považován každý názor, který se jakkoli vymyká kolonce „liberalismu“.

Stále více sledování, žádná anonymita: To, co se diskutuje pod rouškou bezpečnosti, má postupně zavést svět bez jakéhokoli soukromí a jen omezených sociálních vazeb. Německá vláda, kterou posléze vždy kopíruje celá EU, nicméně nadále naléhá na povinnost poskytovat identifikaci e-mailových a kurýrních služeb, jako jsou Telegram, Signal, Threema, WhatsApp a dalších….

Spolkové ministerstvo vnitra kolem politika CSU Horsta Seehofera ospravedlňuje svůj nebezpečný krok tím, že povinnost identifikace v jednotlivých případech by měla údajně pomoci při vyšetřování trestných činů. Ostatně, jakékoli omezení svobod se zaklíná „bohulibým účelem“. Pokud by ovšem tak moc záleželo Německu i dalším zemím EU, které tak vehementně prosazují šmírování občanů, na jejich bezpečnosti, pak by tyto země nepodporovaly masovou invazi teroristů do Evropy. Pak ovšem výmluvy EU či Německa na nutnost ztráty soukromí ve jménu bezpečnosti vyznívají poněkud pokrytecky.

Provozovatelé služeb by konkrétně měli shromažďovat jména, adresy a data narození svých uživatelů a v případě potřeby je zpřístupnit bezpečnostním orgánům. Identifikace může být například provedena lidem, kteří procházejí identifikačním postupem, když se zaregistrují, například se zobrazením průkazu totožnosti. To by pak bylo uloženo u společností z celého světa.

Není to jediná znepokojivá inovace. Je také třeba umožnil odklon datového provozu – požadavek, který se již objevil v nedávné novele zákona o zpravodajských informacích a měl by být postupně zaveden v celé EU. V budoucnu by tuto možnost měly mít všechny bezpečnostní orgány. Poskytovatelé musí tolerovat „provoz technických prostředků“ pro použití státního trojského koně. Seznam podezřelých jmen by měl skončit u úřadů.

Ale to není jen o relevantních datech, ale o všech datech. Budou také shromažďovány údaje o poloze, které jsou ještě přesnější než předchozí údaje GPS. Podle odborných blogů se na tom musí podílet i hotely a nemocnice. Význam této monitorovací schopnosti je obrovský.

Na základě shromážděných dat můžete jednoduše zahájit proces proti každému nevítanému kritikovi a vždy vědět, kde je. Obava, že celá populace je pod obecným podezřením a měla by být sledována na každém kroku – a to i během rozhovorů s vlastní rodinou –, je oprávněná.

V této souvislosti jsou znepokojivé i plány globalistických elit. Protože za iniciativou „ID2020“, jejímž cílem je poskytnout každému člověku na světě digitální identitu, stojí mocní hráči. Plán, jehož součástí je i IT magnát Bill Gates, má údajně pomoci znevýhodněným lidem a rozvojovým zemím zapojit se do moderního světa. Ve skutečnosti má jít o celosvětový systém absolutní kontroly každého jedince.

Co je to tedy ID2020? Už v roce 2019  Aliance ID2020 zahájila na svém výročním summitu v New Yorku nový program digitální identity ve spolupráci s vládou Bangladéše, vakcinační aliancí Gavi a novými partnery ve vládě, akademií a humanitárními pracovníky. Program plošného očkování jako příležitost ke zjištění digitální identity odhalila ID2020 ve spolupráci s programem pro přístup bangladéšské vlády k informacím, generálním ředitelstvím zdravotnických služeb a Gavi. 

Digitální identita je počítačový záznam o tom, kdo je člověk  uložený v registru. Používá se v tomto případě ke sledování každého, kdo očkování dostal. Bangladéš měla být předloni první pokusnou vlaštovkou, kdy docházelo zároveň s vakcinací k čipování očkovaných jedinců. Zaštítěné organizace počítají s tím, že později se bude s “digitální imunizací” pokračovat i jinde ve světě.

Připomínám, že toto není první případ implementace čipů do živých organismů. Pomineme-li nyní v EU už 2 roky povinné čipování psů, pak je třeba upozornit na to, že čipy již nosí i pár desítek tisíc lidí. Už před několika lety proběhl experiment čipování lidí  ve Švédsku, tam to však nebylo spojeno s vakcinací.

Dalším záměrným omezováním svobod jednotlivce je omezování sociálních interakcí a vzájemné komunikace či sdělování informací. Skutečnost, že nyní začínáme regulovat komunikaci mezi občany, je ústředním cílem globalistických elit v průběhu „Velkého resetu“. Upřímně řečeno, Merkelová, Macron a různí „velikáni“ EU, v čele s Jourovou, formulovali boj proti svobodnému internetu jako jeden z nejvyšších cílů. Oficiálně se samozřejmě zajímají pouze o prevenci „zneužívání“ technologií.

V tomto případě jde o pečlivou selekci informací, kdy je každý vybočující názor nazván dezinformací či je dokonce kriminalizován. Xenofobie, islamofobie, homofobie apod., jsou až nadměrně využívaná slova proti odpůrcům liberalismu.

Ostatně, v plánech tzv. „Velkého resetu“ zůstává stále platné heslo „stay home“, které by mělo být v budoucnu většinou využito pro tzv. „klimatické lockdowny“. Omezení pohybu v rámci současných lockdownů nás má tedy zejména přivyknout na další „uzávěry“.

Toto téma také velmi úzce souvisí s plánovanými zónami dostupnosti, o nichž jsem detailněji psala již v tomto článku. Mají-li být tyto zóny stanoveny do roku 2030 tak, jak plánuje OSN i WEF, pak nás už nyní musí na velmi omezený pohyb mimo rámec určité menší komunity, přivykat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Šmírování, cenzura, digitální identita a totální ztráta soukromí – také to je „Velký reset“

  1. V podstatě jde o pokračování hlubokého pochodu institucemi do deep state, a nyní urychlení Velkou neomarxistickou socialistickou revolucí s cílem upevnit moc a potlačovat opozici jakýmkoliv způsobem. Vybudovat vysněný socialismus a později jej ještě nahradit is lámem, to už je totalita jak se patří … 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout