Skandální! Afghánci, který pobodal ve Švédsku 7 lidí, byla zamítnuta jeho vlastní žádost o deportaci!

Skandální! Afghánci, který pobodal ve Švédsku 7 lidí, byla zamítnuta jeho vlastní žádost o deportaci!

Už v několika článcích jsem se zmínila o nedávném případu Afghánce, který přišel před pár lety coby „sirotek bez doprovodu“ do Švédska. I přesto, že útočník pobodal celkem 7 zcela náhodně vybraných mužů, ve všech případech etnických Švédů, přičemž volal ono obligátní „Allahu akbar!“, tvrdí švédští vyšetřovatelé i vláda, že se jedná „jen“ o pokusy o zabití a s terorismem to nemá nic společného.

Nyní ovšem vyplouvají na povrch další informace, které zcela jasně ukazují, že všichni pobodaní se mohli tomuto incidentu – a tedy i Afghánci – vyhnout, kdyby švédský systém konal tak, jak má.

Přítel Tamima Sultaniho, který byl zadržen kvůli útoku ve Vetlandě, řekl, že 22letý Afghánec byl naštvaný, že se nemohl vrátit se do své vlasti.

Po středečním útoku ve Vetlandě, při němž bylo zraněno sedm lidí, několik médií předložilo teorii, že Tamim Sultani jednal “ z frustrace“, protože žil v nejistotě, zda mu bude dovoleno zůstat ve Švédsku.

Nové zprávy však nyní naznačují, že tomu tak ve skutečnosti nebylo. 22letý muž byl poněkud frustrovaný z toho, že mu nikdo nechce pomoci se vrátit domů.

Jeho přítel prohlásil, že se Sultani chtěl vrátit do Afghánistánu, kde má své sourozence. Na úterním setkání sociálních služeb ve Vetlandě údajně marně prosil o pomoc při návratu do vlasti. Jeho opakovaná žádost o deportaci domů byla zamítnuta.

„V úterý večer jsem ho pozval na jídlo a on řekl, že mu byla jeho žádost o návrat domů striktně zamítnuta. Byl kvůli tomu naštvaný,“ řekl přítel útočníka.

Tamim Sultani dostal azyl ve Švédsku poprvé počátkem roku 2016. V roce 2018 mu bylo uděleno nové povolení k pobytu podle tzv. zákona o středních školách. V září loňského roku požádal o prodloužení povolení k pobytu, ale tuto žádost pak zrušil a naopak chtěl být deportován zpět do Afghánistánu.

Po opakovaném striktním zamítnutí repatriace se frustrovaný muslim vydal do ulic s úmyslem zabíjet.

Tento případ nakonec dokazuje, že reálně tyto vítačské země o deportace nestojí. Pokud nefungují nejen u zločinců, ale dokonce ani v případech, kdy je vetřelec sám ochoten hostitelskou zemi opustit, pak to jen potvrzuje fakt, že je tato verbež do Evropy dovážena záměrně a stejně záměrně je zde usídlována….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Skandální! Afghánci, který pobodal ve Švédsku 7 lidí, byla zamítnuta jeho vlastní žádost o deportaci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout