Filipíny se staly novým rejdištěm ISIS (video jen pro velmi silné povahy)

Filipíny se staly novým rejdištěm ISIS (video jen pro velmi silné povahy)

Jak jsem upozornila už před časem, tak islamizovány jsou postupně i ty země, do nichž by to ještě nedávno řekl jen málokdo. Například Filipíny byly dlouhodobě známy jako křesťanská země, nicméně i to se postupně mění a lokálně se začíná i toto souostroví dostávat pod vliv práva šaría i radikálů z ISIS. Právě státy Asie i Afriky, kde byl kdysi islám velmi okrajovou záležitostí, mají v poslední době s muslimy nebývalé problémy.

Islámská ideologie je expanzivní a využívá svých možností v dané lokalitě. Tedy tam, kde je to možné, expanduje mečem. Západní svět – tedy zejména Evropa a USA či Kanada – jsou zatím výjimkou v tom, že zde se muslimům vyplatí klidnější formy džihádu. Ve většině vlád mají své kolaboranty, kteří umožní džihádistům nejen v klidu obsadit zemi a tam si ještě trénovat na násilný džihád, ale tyto státy dokonce dobrovolně platí daň podřadných káfirů nadřazeným muslimům, tzv. džizju (jen v Evropě to nazýváme sociální dávky). Většina zemí Západu navíc zcela dobrovolně – a se souhlasem svých občanů – přijímá islamizaci vstřícné zákony.

Nicméně, i když je nyní Evropa ve fázi klidného džihádu, kdy dochází jen k ojedinělým útokům, zpravidla v režii osamělých vlků, nebude tomu tak napořád. ISIS je nebývale aktivní a není jedinou organizací, která se o islamizaci Západu zasazuje. Časem, až bude na území jednotlivých zemí dostatek džihádistů, přejde i zde džihád do další fáze, džihádu mečem.

Budeme tak i na území Evropy stále častěji zažívat to, co nyní zažívají třeba právě Filipínci, kteří by jistě ještě nějakých 10 let nazpět nevěřili tomu, kam je benevolence k islámu dostane. Chcete vidět, co chystá i Evropa – resp. její politici, vstřícní k islámu –  pro naše potomky? Co budou některé evropské země zažívat možná už za 5-10 let? Podívejte se na video níže, které ukazuje současnou realitu Filipín.

UPOZORŇUJI, ŽE VIDEO JE ZCELA NEVHODNÉ PRO SLABŠÍ POVAHY!!!

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Filipíny se staly novým rejdištěm ISIS (video jen pro velmi silné povahy)

  1. Otřesné. Ani silný Filipínský president nedokáže lid ochránit, nebo je ona křesťanská morálka tak slabá, a nezabiješ platí i pro vrahy (?)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout