V Bruselu vévodí u novorozenců jména Mohamed, Mohammed a Ahmed

Tak si někdy říkám, zda nebyla bruselská centrála 4. říše v tomto městě zřízena záměrně. Město, které bude zcela jistě mezi všemi evropskými metropolemi islamizováno jako první, takto alespoň symbolizuje to, co EU pro Evropany mimo jiné znamená. Vždyť je to právě EU, kdo se snaží vymýšlet různé promigrační deklarace, kvóty, azylová nařízení a pravidla, která by usnadnila a maximálně urychlila islamizaci členských zemí. A je to také EU, kdo neustále nabádá k boji proti islamofobii, aniž by jakkoli reflektovala islámský terorismus.

Za posledních deset let se Belgie dramaticky změnila. Bez jakékoli veřejné debaty se stala státem, který nezřízeně přijímá žadatele o azyl z muslimských zemí. Migrační politika jejich levicové vlády otevřených hranic ve spojení s vítačskou politikou Evropské unie, má i nadále katastrofální dopady na bezpečnost a demografickou situaci v zemi.

Image result for Bruxelles Molenbeek
To není Sýrie, Irák ani Afghánistán, to je Brusel…

Podle statistického úřadu Statbel byly v roce 2020 nejoblíbenějšími jmény pro chlapce ve většině čtvrtí Bruselu jména islámská, konkrétně Mohamed, Mohammed a Ahmed (další forma Mohameda). Toto je případ čtvrtí Saint-Gilles, Molenbeek, Anderlecht, Schaerbeek, Koekelberg, Saint-Josse-Ten-Noode, Forest, Jette, Berchem Sainte-Agathe, Evere, Ganshoren a Saint-Gilles a centra města Brusel.

Tyto nejnovější statistiky přicházejí jen několik týdnů poté, co vláda oznámila, že třetina belgické populace je nyní cizího původu. Největší počet je marockého původu, což jsou muslimové. V Bruselu jsou již rodilí Belgičané v menšině, téměř 80 % obyvatelstva je cizího původu.

Image result for Bruxelles Molenbeek
Ulice v bruselském Molenbeeku

Belgie se stala živnou půdou teroristů, země má nejvyšší míru zahraničních bojovníků na hlavu ze všech západoevropských zemí. Některá média dokonce malou zemi popisují jako „ohnisko teroru v Evropě“.

Statistiky zcela jasně ukazují, jaké jsou preference u jmen dětí, což jasně ukazuje i jasný demografický vývoj Belgistánu, nahoře je vždy uvedeno nejčastější jméno a počet novorozenců daného jména, dále sestupně:

Město Brusel (centrum): 185 100 obyvatel

Molenbeek: 98 000 obyvatel

Anderlecht: 120 000 obyvatel

Schaerbeek: 132 800 obyvatel:

Koekelberg 21 959 obyvatel

Saint-Josse-Ten-Noode: 27 497 obyvatel

Forest: 56 581 obyvatel

Jette: 52 728 obyvatel

Berchem Sainte-Agathe: 25 500 obyvatel

Evere: 42 650 obyvatel

Ganshoren: 25 234 obyvatel

Saint-Gilles: 49 678 obyvatel

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout