Pracovnice neziskovky přinesla africkým vetřelcům konzervy, ti je vyhodili (video)

Pracovnice neziskovky přinesla africkým vetřelcům konzervy, ti je vyhodili (video)

Scéna, z níž je video níže, se odehrála v nechvalně známém Calais, kde čekají afričtí invazisté na možnost dostat se do Velké Británie. Žena z videa, která je vedoucí promigrační neziskovky, se rozhodla nelegálním invazistům z Afriky přivézt konzervy raviol a paštik.

Ti se nejprve koukali na konzervy se značnou nedůvěrou s tím, že jsou prošlé. Žena jim pak předvedla, že jsou ravioly jedlé, nicméně ani to nepomohlo a to přesto, že na konzervě bylo uvedeno, že jsou halal. Vetřelci tak nakonec konzervy vylili na zem a část jí vrátili zpět do dodávky.

neziskovka je jistě za vykrmování vetřelců velmi dobře placena

Tato Francouzka je samozřejmě za svoji podvratnou činnost velmi dobře placena. Předpokládám, že důchodci se ve Francii nemají tak dobře, jako invazisté, kteří navíc jen čekají na šanci, jak se dostat dál za kanál La Manche. Přicházející vetřelci jsou s Evropany ve válce a ti, kdo jim pomáhají – včetně EU, politiků a pašeráckých neziskovek – jsou tak kolaboranty, kteří by měli být jednou za svoji podvratnou činnost potrestáni.

Tady se můžete podívat na to, jak v neziskovce, kterou žena s videa vede, připravují jídlo pro invazisty a jak funguje jejich „rozvoz“ (zhruba od půlky už jede video výše, tedy stačí koukat do poloviny):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout