Katalánci vsadili na muslimy, ti si hodlají celé Katalánsko převzít

Nejspíš jen málokdo z vás ví, že referendum o samostatnosti Katalánska bylo podpořeno mimo jiné i ze strany muslimů. Absolutně vůbec však ne proto, že by měli sami muslimové o nějaké Katalánsko zájem. Podporu separatistům přislíbili za vstřícnost k tamní muslimské komunitě. Separatisté tak podpořili například výstavbu monstrózních mešit, financovaných Katarem. Do budoucna však muslimové počítají s tím, že si Katalánsko demokratickou cestou převezmou a poté zavedou zcela nedemokratické právo šaría.

Většinu Katalánců nejspíš vůbec nenapadlo, že by zde mohly být nějaké postranní úmysly. Jenže už to, že za samostatnost Katalánska „bojoval“ mimo jiné i aktivista syrského původu poněkud zavání. Ti, komu jde o skutečnou nezávislost Katalánska, tak vsadili při shánění podpory na zcela špatnou kartu, na muslimy, jichž je právě v této části Španělska víc, než jinde.

Image result for vox spain
strana Vox hlásá nulovou toleranci muslimské invaze, zároveň však odmítá islámu vstřícný separatismus

Většina muslimských voličů mezitím podporovala separatistické hnutí pouze jako prostředek k nastolení práva šaría v Katalánsku. Abdelwahab Houzi, kazatel v katalánském městě Lleida, odhalil, jak může islám dobýt region, když prohlásil:

„Muslimové by měli hlasovat pro strany za nezávislost, protože potřebují naše hlasy. Nevědí však, že jakmile nám umožní hlasovat, budeme všichni hlasovat pro islámské strany, protože nevěříme v levici a pravici. Už nás dotáhli k vítězství v místních radách a jakmile začneme hromadit moc v katalánské autonomní oblasti, islám se začne zavádět plošně.“

Právě proto, že jsou hlasy pro samostatné Katalánsko založeny na slibech a ústupcích pro muslimy, tedy na slibech, které by jim měly umožnit pozdější hladké převzetí země a tím de facto návrat do doby před reconquistou, nejsou separatisté podporováni protiislámskými a protimigračními silami v rámci Španělska. Španělská strana Vox dokonce požaduje zákaz všech separatistických hnutí.

Strana Vox se nyní právě díky programu „opětovné reconquisty“ poprvé v historii dostala se 12 křesly do katalánského Parlamentu. Podpořili je ti voliči, kteří jsou zásadně proti postupující islamizaci Katalánska. Jenže islamizaci – paradoxně – právě separatisté velmi výrazně přiživují. S programem zákazu islámu a nulové tolerance další muslimské invaze má pak strana Vox velkou šanci na slušný výsledek také ve volbách v jiných regionech.

španělsko mollet muslimové ramadán
to není Kábul ani Bagdád, to je Barcelona

Z úspěchu strany Vox ve volbách byla zděšena dokonce i Al Jazzíra. Z tohoto pohledu pak můžeme na snahy separatistů, opřených do značné míry o hlasy těch, kdo mají v plánu zemi islamizovat, nahlížet o něco kritičtěji. Na druhou stranu je to jejich země a je jen na Kataláncích, zda se dobrovolně islamizují. Nicméně, potom se naskýtá otázka, proč se chtějí od zbytku Španělska odtrhnout? Proto, aby zde nastolili samostatné Katalánsko nebo – možná ve výhledu nějakých 40 let – znovuobnovený chalífát?

Image result for espana islamisation
v mapkách plánovaného chalífátu ISIS najdeme i Španělsko

Úspěšné prosazování nezávislosti ve španělské autonomní oblasti Katalánsko by dokonce vedlo k vytvoření země s třetím největším procentem muslimů v západní Evropě, hned za Francií a Belgií a stále ještě daleko před silně islamizovanou Británií a Německem.

Nezávislé Katalánsko s hlavním městem Barcelonou by také bylo místem největší koncentrace radikálních salafistů v Evropě. Barcelona je už i tak jedním z největších „inkubátorů“ islámského terorismu na Západě. A nezdá se, že by to chtěli místní jakkoli zvrátit. Ostatně, vzpomínáte si na statisícovou demonstraci pod heslem „Refugees welcome“, která tam proběhla asi pět let nazpět?

Image result for islamists attack barcelona
ani islámský teroristický útok v Barceloně před 4 lety neodradil separatisty od podpory muslimů

Na závěr jen poznamenávám, že samozřejmě nesouhlasím s tím, jak zakročila španělská vláda proti lidem, kteří šli svobodně hlasovat v referendu. Ostudou většiny evropských zemí je pak fakt, že chování španělské vlády, která zásah přikázala, nijak zvlášť neodsoudily. Přece jen by měli mít lidé možnost se vyslovit, ať už by byl konečný výsledek jakýkoli. I na dobrovolnou likvidaci vlastní civilizace mají lidé právo. Ostatně, to už volbou socanů Španělé dělají, což nyní naplno pocítili třeba obyvatelé invazí devastovaných Kanárských ostrovů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Katalánci vsadili na muslimy, ti si hodlají celé Katalánsko převzít

  1. Ti hňupi by si měli nechat vytetovat na stehno památnou Erdoganovu větu: Demokracie je výtah, který nás vyveze nahoru. Pak seskočíme.
    Ale Španělé už to mají, podle mne, sečtené, probíhá rerekonquista.
    Asi to ponesou lépe než my, v české kotlince vnímáme islám jako kulturu vzdálenou od té naší tisíce světelných let.

  2. Souhlas. Lidé mají volbu, zda demokracii a svobodu, či se podvolit. Ono to skoro vypadá, že i spousta lidí ze „svobodného“ světa s is lamem sympatizuje a možná by jim i vyhovoval, hlavně chlapům (už žádné to ženské „bolí mě hlava“).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout