Černoška si aplikovala na vlasy lepidlo, skončila na pohotovosti, výrobce lepidla žaluje za rasismus

Černoška si aplikovala na vlasy lepidlo, skončila na pohotovosti, výrobce lepidla žaluje za rasismus

Je až zarážející, jak někdo dokáže dávat světu na odiv svoji vlastní hloupost, kterou navíc skrývá za boj proti rasismu. Případ černošky, jejíž IQ zcela zřejmě nestačí na to, aby pochopila, že lepidlo na vlasy nepatří, tak nakonec nebude v ranku „humor“, ale bude z ní opět jen další ikona všudypřítomného „boje proti rasismu“.

Uživatelka Tiktoku říká, že bude žalovat výrobce lepidla Gorilla Glue po použití jejich superlepidla  namísto laku na vlasy. Tento pokus skončil na pohotovosti. Nyní je žena vykreslována jako oběť rasismu.

Tessica Brownová, 40 let, z Louisiany, způsobila na sociálních sítích docela rozruch, když vyprávěla o svých zkušenostech.

Poté, co se jí měsíc nepodařilo dát si vlasy do pořádku, se Brownová rozhodla postříkat si vlasy superlepidlem místo běžného laku na vlasy.

Její šílené pokusy o odstranění lepidla nakonec vedly k tomu, že tento víkend strávila 22 hodin na pohotovosti. Tam byla její pokožka hlavy ošetřena acetonem.

40letá žena nyní odletěla do Beverly Hills v Kalofornii za plastickým chirurgem, který tvrdí, že jí může pomoci.

Tessica Brownová mezitím údajně připravuje žalobu proti Gorilla Glue, která vyrábí lepidlo. Odkazuje mimo jiné na skutečnost, že výrobek je uváděn na trh jako „univerzální lepidlo“.

Gorilla Glue se k případu vyjádřila na Twitteru, kde společnost upozorňuje, že na obalu lepidla je uvedeno varování, že výrobek by neměl být používán na kůži.

Na sociálních sítích se Brownové někteří uživatelé vysmívají, zatímco jiní ji popisují jako oběť strukturálního rasismu.

Věřím, že v současné šílené době má tato blbka velkou naději na to, že na firmě, která lepidlo vyrábí, skutečně vysoudí poměrně slušnou částku a ještě se jí nádavkem podaří tuto firmu navždy odsoudit pod nálepku „rasistů“.

Jestliže už určili za jakousi ikonu boje proti rasismu černého kriminálníka a narkomana, je dnes skutečně možné cokoli. Výrobce lepidla má tak štěstí, že žena vyvázla jen s kosmetickými problémy.

Pokud by při svých pokusech o odstranění lepidla došla nějaké větší újmy, či by dokonce skončily fatálně, je možné, že by ji nakonec „bojovníci“ z BLM postavili na piedestal vedle kriminálníka Floyda a výrobce lepidla by byl nucen svoji činnost ukončit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout