Podvratná EU apeluje na přesun džihádistů z vyhořelého tábora v Bosně

Podvratná EU apeluje na přesun džihádistů z vyhořelého tábora v Bosně

Již ve dvou článcích jsem vás zde informovala o tom, že v Bosně vyhořel tábor Lípa, kde žili muslimští invazisté, mířící dál do Evropy, převážně se jedná o Pákistánce a Afghánce, mladé muže ve vojenském věku. Ti si sami zapálili tábor, aby si následně stěžovali, že mrznou v příšerných podmínkách.

Připomíná vám to něco? Ano, totéž se stalo v Řecku, na ostrově Lesbos, kdy na radu jisté německé neziskovky zapálili afghánští vetřelci nechvalně známý tábor Moria. Věděli, že v momentě, kdy zůstane většina bezprizorních, rozeberou si je jednotlivé státy EU.

Nyní se tedy zdá, že došlo na týž scénář. Vetřelci si před vánočními svátky, tedy před příchodem zimy, tábor zapálili a nyní – jak jinak – zůstali bezprizorní. Bosna pak není schopna tak vysoký počet invazistů ubytovat. Samozřejmě by to nebyla EU, aby se džihádistů nezastala.

Vrcholní představitelé EU již Bosnu za jejich liknavost zkritizovali. Požadují, aby bylo pro zhruba tisíc džihádistů okamžitě zajištěno ubytování v teple a s veškerým nutným komfortem.

Není nic udivujícího, že se za invazisty a jejich pohodlí bije především nechvalně známá švédská eurokomisařka a velmi nadšená vítačka Ylva Johanssonová.

Je tak jen otázkou velmi krátkého času, než jejími ústy Brusel nařídí tyto džihádisty rozmístit po celé EU. A ani bych se nedivila, kdyby již byli na cestě do vybraných zemí. Pokud tedy muslimským bojovníkům jejich „ohňová“ taktika opět vyjde, je možné, že ji budou využívat stále častěji.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout