Pákistánec doma zavraždil manželku, před trestem utekl do Evropy

Pákistánec doma zavraždil manželku, před trestem utekl do Evropy

Samozřejmě jde jen o jeden z mnoha případů kriminálníků, kteří utekli před spravedlností do Evropy. Tento zločinec byl ovšem příliš hloupý, takže udal v Itálii, kam nakonec dorazil, svoji pravou identitu. Itálie přesto ihned neověřila minulost Pákistánce a v zemi ho přijala. Stejně, jako desetitisíce jiných zločinců, kteří si Evropu zvolili coby místo, kam je dnes nejsnadnější utéct před vězením.

Malik Sheraz Khan – 31 let, zabil svou ženu v Pákistánu před dvěma lety, protože požádala o rozvod. Netoleroval, že se rozhodla ukončit vztah, zabil ji proto několika střelnými ranami. Byl dva roky v pátrání a posléze byl vystopován v Itálii, kde získal statut „uprchlíka“. Ihned po vypátrání byl vrah, který si žil dva roky v Itálii na náklady daňových poplatníků, zatčen.

Kolik dalších vrahů asi živí evropské země v často i luxusních hotelech?

Jedenatřicetiletý Sheraz Malik Khan byl obviněn z vraždy s přitěžujícími okolnostmi, ale v Itálii byl vítán jako nebohý „uprchlík“ – Pákistánec. Jako tisíce dalších.

Vetřelec měl povolení k pobytu z humanitárních důvodů, a byl zcela náhodně zadržen až poté, co si šel do imigračního úřadu policejního ředitelství obnovit povolení k pobytu.

Zatčený Pákistánec je nyní obviněn z vraždy své ženy, spolu s několika komplici (jejichž identita není známa). Žena byla zastřelena několika výstřely. K vraždě manželky došlo v jeho domě v únoru 2018, přičemž se jednalo o typickou vraždu ze cti, neboť žena zažádala o rozvod. Brzy po vraždě se rozhodl přijet do Itálie, která je nyní (podobně, jako Německo, Francie a Švédsko) rájem zločinců, kde stačí požádat o azyl, aby měl zločinec jistotu, že neskončí ve vězení.

Tento vetřelec byl zatčen jen proto, že jako jeden z mála prozradil svoji pravou identitu. Jenže mnohem víc je těch, co přijedou bez dokladů a udají falešnou identitu, přičemž se většinou vydávají za nezletilce. Pak je nasnadě, že podobných zločinců je plná Evropa. Ostatně, sami krajané invazistů přiznávají, že do Evropy jde od nich ten největší odpad

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout