Díky benevolentní justici zastřelil kriminální vetřelec mladou Švédku

Díky benevolentní justici zastřelil kriminální vetřelec mladou Švédku

Další případ neskonalého projevu politické korektnosti, který měl ty nejhorší možné důsledky. V rámci zastírání skutečných dopadů nezřízené muslimské invaze se ve Švédsku bagatelizují či zcela zahlazují mnohé trestné činy jejich „hostů“. To s sebou nese podmíněné tresty či velmi razantní zkrácení trestů nepodmíněných. Tento případ předčasného propuštění stál mladou Švédku život.

Mladá žena, která byla tento víkend střelena do hlavy v bytě v Gustavsbergu na jihovýchodě Stockholmu, zemřela. To potvrzuje i policie. 24letý muž s neevropským přistěhovaleckým pozadím byl den poté, co byl zatčen za trestný čin vraždy, umístěn do vazby pro podezření z vraždy. Přitěžujícími okolnostmi bylo použití nelegální zbraně a zjištěné držení narkotik.

K vraždě došlo v sobotu večer. Poté, co přišla na policii zpráva o incidentu, byla nalezena 21letá žena s život ohrožujícími střelnými zraněními. Posléze byla převezena do nemocnice vrtulníkem a umístěna na JIP. Nicméně, její život nemohl být zachráněn.

24letý muž, dříve již dobře známý policii, s neevropským přistěhovaleckým pozadím, byl rychle zatčen jako jediný podezřelý, který mladou ženu zastřelil. Při zatýkání prý pronesl slova: „Co jsem to udělal?“ Nyní je mladý kriminálník, podezřelý z vraždy a trestného činu držení zbraní, ve vazbě.

Chybí informace o tom, jaký vztah mají pachatel a oběť k sobě navzájem. Byt, kde byla vražda spáchána, údajně patří třetí osobě.

24letý vetřelec má řadu odsouzení v minulosti, mimo jiné jde o několik drogových trestných činů, nezákonné hrozby, pokus o vydírání, porušení zákona o nožích, trestné činy zbraní, daňové trestné činy, několik pokusů o podvody, řízení v opilosti a několik případů přitěžujícího protiprávního řízení.

Muž byl v červnu 2019 odsouzen ke dvěma letům vězení a v době vraždy by byl ve vězení, pokud by nebyl soudem změněn trest na podmíněný.

Justice je de facto také viníkem této vraždy, neboť kriminálnímu vetřelci, který mimo jiné dostal nepodmíněný trest odnětí svobody, jej záhy změnili na podmínku poté, co krimigrant ujistil soud, že opustí cestu zločinu a stane se čestným.

Podle Aftonbladet, policie zabavila během prohlídky 10 kilo nespecifikované drogy v bytě.

Takže asi tak nějak to dopadá, když justice uvěří dlouhodobě kriminálnímu vetřelci, který v zájmu setrvání na svobodě slíbí samozřejmě cokoli. Ovšem otázka je, zda nešlo předně o zadání, podle něhož justice po celé EU dává muslimským invazistům velmi směšné tresty.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Díky benevolentní justici zastřelil kriminální vetřelec mladou Švédku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout