Další studie bourá lži o změnách klimatu způsobených CO2 (video)

Další studie bourá lži o změnách klimatu způsobených CO2 (video)

Je až neuvěřitelné, jak dalekosáhlé by byly dopady politiky Green Dealu, která je založená na největší lži v dějinách lidstva, jejímž konečným cílem je snížení životní úrovně a depopulace.

Pokud by se tato politika plnila do důsledků přesně tak, jak ji přináší EU, velmi rychle bychom se dostali někam na úroveň Afriky, jak se ostatně uvádí i v Agendě 2030, která počítá s vyrovnáním životní úrovně zemí rozvinutých a rozvojových.

Je proto nezbytně nutné všechny lži, na kterých je tato politika založena, postupně rozkrývat.

Objevuje se proto stále více studií, které podkopávají údajný vědecký konsensus o globálním oteplování.

Bylo například zjištěno, že mnoho teploměrů, které byly kdysi umístěny ve venkovské oblasti, a které měly ukazovat, že se v průběhu let oteplilo, se nyní nachází v městských oblastech. Není tedy divu, že se oteplilo:  kolem teploměrů bylo vybudováno město, které vytváž´ří tzv. „tepelné ostrovy.“

Zbytek oteplování lze vysvětlit změnami ve sluneční aktivitě, které NASA pečlivě sleduje po mnoho desetiletí, řekl novinář Alex Newman v rozhovoru s investigativním novinářem Joshuou Philippem.

Autoři studií jsou na sociálních sítích napadáni klimatickými alarmisty a nazýváni klauny a popírači.

Jedním z autorů citovaných Newmanem je Dr. Willie Soon, který dříve pracoval v Centru pro astrofyziku | Harvard & Smithsonian. V rozhovoru s Tuckerem Carlsonem na začátku tohoto roku řekl, že globální oteplování je neexistující problém.

Je si na 90 procent jistý, že to není CO2, ale slunce, co způsobuje změnu klimatu, a říká, že klimatičtí carové klamou veřejnost. „Máme mnoho důkazů, které ukazují, že je to pravděpodobně Slunce.“

„Klima není jako termostat, který můžete zapnout nebo snížit teplotu,“ zdůraznil astrofyzik. „Globální oteplování není problém, což znamená, že s tím nemusíme nic dělat.“

Skutečnost, že tyto studie byly publikovány v renomovaných vědeckých časopisech, je překvapivá, protože studie, které neodpovídají mainstreamovému narativu, jsou obvykle vyloučeny. „Myslím, že přehrada se konečně protrhla,“ řekl Newman.

Narážel tím na skandál z roku 2009, kdy unikly e-maily od takzvaných „klimatologů.“ E-maily odhalily, že tito „vědci“ konspirují, aby skryli svá data, tajně se spolčují, aby zakryli pokles globální teploty a aby umlčeli vědce, kteří nesouhlasí s mainstreamovým příběhem.

Nyní si možná část vědecké komunity, která pomáhá šířit klimatickou agendu, začíná uvědomovat, že klimatické lži jsou dlouhodobě neudržitelné, což je pravděpodobně důvod, proč mohly být studie, které narativ popírají, náhle zveřejněny i v renomovaných vědeckých časopisech.

Něco podobného bylo ještě nedávno zhola nemožné…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Další studie bourá lži o změnách klimatu způsobených CO2 (video)

  1. Konečne niekoho napadlo sa pozerať aj na to, čo robí Slnko. Problém vedy je ten, že je prísne rozškatuľkovaná. Vedci nemajú ceľkový pohľad. Každý hrabe len na tom svojom piesočku, preto nemôžu prísť na pravdu pravdúcu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *