BBC obsadila do nového dramatu z Anglie roku 1066 mnoho černochů, míšenců a dalších barevných postav

BBC obsadila do nového dramatu z Anglie roku 1066 mnoho černochů, míšenců a dalších barevných postav

Woke ideologie se nadále odráží v propagandistických dílech amerických i evropských autorů. Zřejmě mají podobná díla vyvolat dojem, že Evropa byla vždy multikulturní a zároveň normalizovat výměnu obyvatel.

BBC vybrala „rasově rozmanité obsazení“ pro ztvárnění postav ve svém nadcházejícím historickém dramatu o bitvě u Hastingsu, která se odehrála v roce 1066, což vedlo jednoho historika k odsouzení „bizarní představy, že v tehdejší Anglii existovala černá hrabata.“

V osmidílném seriálu Král a dobyvatel, který vznikl v koprodukci CBS Studios, se objeví řada nebělošských postav, včetně jedné, která se ujme role skutečného vůdce z 11. století.

„Černošský herec Jason Forbes ztvární fiktivní postavu Thane Thomase, přičemž „thanes“ byli vrstvou šlechty v etnicky homogenní společnosti anglosaské Anglie,“ píše Telegraph.

Elander Moore, původem z Trinidadu, bude hrát skutečnou historickou postavu Morcara, hraběte z Northumbrie, který bojoval proti vikingským a normanským nájezdníkům, než byl po bitvě u Hastings poražen Williamem.

Historik Dr. Zareer Masani, který spolupracoval s BBC, toto rozhodnutí kritizoval a prohlásil: „Někteří z nás, včetně lidí s jinou barvou pleti, vyrostli v přesvědčení, že herci by měli vypadat jako postavy, které hrají.“

Varoval, že přístup BBC je „nesmírně matoucí a naprosto zavádějící“ a dodal, že je „naprosto šílené, že aplikovali tuto barvoslepost na období, kdy byla Británie nejméně multikulturní, dokonce ještě před dobytím Normany.“

I když je přijatelné vykreslovat Anglosasy jako černochy nebo míšence, zjevně už není politicky korektní ani připustit, že bílí Anglosasové existovali, vzhledem k nedávnému rozhodnutí nakladatelství The Cambridge University Press změnit název svého časopisu „Anglosaská Anglie“ na „Raně středověká Anglie a její sousedé.“

Cambridgeský historik profesor David Abulafia s odkazem na tento vývoj spolu s novým dramatem BBC řekl:

„Vzhledem k tomu, že celý seriál bude mít nepochybně jen málo společného s historickými fakty, myslím, že se budeme muset smířit s bizarní představou, že v anglosaské Anglii existovala černá hrabata. A to tím spíše, že už se od nás očekává, že nebudeme mluvit o Anglosasech.“

Výkonná ředitelka CBS Studios Lindsey Martinová uvedla, že seriál nabídne „odvážný a svěží pohled na příběh, který přetrval téměř 1000 let.“

Tak odvážný a svěží, že bude plný lidí, kteří v Anglii 11. století prostě neexistovali.

Není pochyb o tom, že režimní historici nyní přispěchají na obranu této show a budou trvat na tom, že je historicky přesná, protože v roce 1066 mohlo být pár snědých a černých lidí, kteří se do Anglie nějak dostali, a každý, kdo si bude stěžovat, je rasista.

Jak je vidět ve videu níže, tak Stonehenge podle BBC postavili subsaharští Afričané, zatímco BBC stále vnucuje lidem nesmysly o tom, že Spojené království bylo „rozmanité“ po tisíce let.

To vše je samozřejmě součástí snahy sociálního inženýrství přesvědčit každého, že výměna obyvatel, kterou nyní vidíme, je naprosto normální a měla by být přijata bez jakéhokoli projevu nesouhlasu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “BBC obsadila do nového dramatu z Anglie roku 1066 mnoho černochů, míšenců a dalších barevných postav

  1. IGNOROVAŤ!!! ale keď už amazon Negrami dodrbal aj Pána prsteňov a libtardi nadšene tlieskali a híkali, uz sa woke idioti nezastavia! pozrite, koľko ie Negrov v reklamách, či v českom olympijskom tíme v zupanoch od toho idiiota!!!

  2. Zidovske Utoky na bilou rasu jsou vykonavane po mnoha vektorech.
    Saturace negru ve verejnem-kulturnim prostoru je jednim z mnoha vektoru smerujici ke spolecnemu cili : genocida bile rasy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *