Arcibiskup Carlo Maria Vigano byl předvolán do Vatikánu, kde byl exkomunikován

Arcibiskup Carlo Maria Vigano byl předvolán do Vatikánu, kde byl exkomunikován

Jistě mnohým z vás nemusím Carla Maria Vigana představovat. Nejen věřící znají tohoto velmi odvážného představitele katolické církve, který dlouhodobě poukazuje mimo jiné i na to, že na post papeže byl záměrně dosazen globalistický slouha, jehož cílem je nejen zlikvidovat křesťanství, ale také prosadit globalistickou agendu.

Arcibiskup Vigano dlouhodobě upozorňoval na propojení Deep State a Deep Church (hluboká církev). Od začátku byl také odpůrcem covidového podvodu a opakované upozornil na zločiny nejen falešného papeže Bergoglia, ale také čelních politiků a globálních zločinců.

Mnozí katolíci právě Vigana považují za skutečného papeže.

Také na těchto stránkách jste si už vícekrát mohli přečíst některá jeho prohlášení (názory arcibiskupa Vigana najdete zde).

Arcibiskup Carlo Maria Vigano byl předvolán do Vatikánu, aby byl exkomunikován falešným papežem Františkem.

Arcibiskup Carlo Vigano, přítel věřících a pro mnohé skutečný papež, byl informován, že je povolán do Vatikánu.

Arcibiskup Vigano, se postavil proti zničení církve, vnucováním takzvaných COVID vakcín a covidovým restrikcím, které rozdrtily práva jednotlivců po celém světě, a proti ukradení voleb.

Kritizoval současného papeže za jeho destruktivní činy proti církvi a například i za jeho spolupráci se Světovým ekonomickým fórem.

Za tuto kritiku je nyní exkomunikován z katolické církve.

Zde je zpráva z twitterové stránky arcibiskupa Vigana:

Dikasterium pro nauku víry mě informovalo prostým e-mailem o zahájení mimosoudního trestního řízení proti mně s obviněním, že jsem spáchal zločin schizmatu, a že jsem popřel legitimitu „papeže Františka,“ že jsem přerušil společenství „s Ním,“ a že jsem odmítl Druhý vatikánský koncil.

Na 20. června jsem byl předvolán do Paláce Svatého oficia, osobně nebo v zastoupení kanonického právníka. Předpokládám, že rozsudek již byl vynesen, vzhledem k tomu, že se jedná o mimosoudní proces.

Obvinění vznesená proti mně považuji za čest. Domnívám se, že samotné znění obžaloby potvrzuje teze, které jsem opakovaně obhajoval ve svých různých projevech.

Není náhodou, že obvinění proti mně se týká zpochybnění legitimity Jorgeho Maria Bergoglia a odmítnutí Druhého vatikánského koncilu: koncil představuje ideologickou, teologickou, morální a liturgickou rakovinu, jejíž nutnou metastázou je bergogliánská „synodální církev.“

Tolik zpráva arcibiskupa Vigana, který již včera obdržel rozhodnutí o jeho exkomunikaci ze strany falešného papeže.

Nyní se zřejmě teprve pozná, jak velkou má ve skutečnosti Vigano podporu jak církevních hodnostářů, tak řadových katolíků.

Reakcí by také mohl být hromadný odchod věřících z církve, která je jen součástí prosazované globalistické agendy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 62 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Arcibiskup Carlo Maria Vigano byl předvolán do Vatikánu, kde byl exkomunikován

 1. Už len slepí nevidí čo sa deje a skutočnosť je však taká, že hypnóza HADA u mnohých ďalej trvá… neskapala po covide! Nuž a sluhovia temna môžu robiť čo len chcú, pravdu nezabijú a neumlčia !

  1. P.s.: Exkomunikácia by sa dala v tomto prípade nazvať aj najvyššou formy cenzúry zo strany nadriadeného, keďže inak nedokážu Viganovi zavrieť ústa a vyžiadať si jeho poslušnosť, okrem iného aj preto, že je už na dôchodku…
   Takže boj s „dezinformáciami“ proti pravde prebieha rôznym spôsobom a v každej oblasti života zo strany deep state či church chobotnice ! A tu je iný príklad tlačenia demagógie súčasného vedenia… https://christianitas.sk/vatikan-zakazal-australskemu-arcibiskupovi-slavit-tradicnu-omsu-v-katedrale/ !

 2. Mnozí za pravdu šli se bít, někteří za to byli i upáleni. Ta naše podivná církev, tolik krve na rukách mající (už jeden ze dvou věrozvěstů ze Soluně (pozval je sem zrádcovský šlechtic) tehdy stvořil spisek, že kdo nebude konvertovat, bude připraven o majetek a myslím, že šel až do hrdel) – ještě ani zcela nerehabilitovala Mistra Jana z Husi. Jsou to totalisté tmáři a místo pasení oveček raději fušují svou ideologií do politiky. Současný papež je jezuita, fandící a účastnící se satanismu. Dosazen s cílem posílit muslimskou imigraci. Mělo tu zůstat náboženství pohanských starých bohabojných Slovanů. Měli i písmo. Objímali duby, měli mít 5 dětí (synů), ctít rodinná pouta. Jen to házení defektních potomků ze skály nemohu překousnout, i když to mělo racionální důvod.

 3. Veď Fero porušuje Prvé z Božích prikázaní:Nebudeš mať iných Bohov,okrem mňa, ktorým by si sa klaňal!
  A on, na najväčší kresťanský sviatok- Velkonočný piatok- umýva a oblizuje nohy moslimom!
  A ešte povolil zvazky rovnakých pohlaví! Na grc.

 4. „Reakcí by také mohl být hromadný odchod věřících z církve, která je jen součástí prosazované globalistické agendy.“

  A co když o to právě někomu jde..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *