Zkušený klimatolog a meteorolog: Brzy se ochladí a hladiny CO2 mohou klesnout na nebezpečně neproduktivní úroveň (video)

Zkušený klimatolog a meteorolog: Brzy se ochladí a hladiny CO2 mohou klesnout na nebezpečně neproduktivní úroveň (video)

Tentokrát si budete moci přečíst a vyslechnout názory dalšího velmi zkušeného meteorologa a klimatologa. Tak jako mnoho jeho dalších kolegů potvrzuje, že lidmi produkovaný CO2 nemá ŽÁDNÝ vliv na klima.

Vzhledem k tomu, že zločinecká politika EU prosazuje právě na základě výše uvedené – zcela lživé – záminky ničivý Green Deal, který vede k likvidaci evropského zemědělství i průmyslu, je nanejvýš nutné naslouchat hlasům těch, kteří nebyli zkorumpováni, aby nadále razili tuto nesmyslnou agendu.

Profesor, který je již v důchodovém věku, takže zcela jistě nepotřebuje žádné granty a dotace – na druhou stranu má dostatek zkušeností – potvrzuje, že CO2 nemá na globální oteplování (či ochlazování) žádný vliv.

Na druhou stranu také potvrzuje, že více CO2 je pro lidstvo lepší, protože prospívá rostlinám, stejně jako je lepší teplejší období než „doba ledová.“

podcastu Tom Nelson diskutoval s profesorem Davidem Dilleym o jeho pohledu na globální oteplování a o důležitosti porozumění přirozeným klimatickým cyklům Země.

Zdůraznil, že současný cyklus globálního oteplování je první, kdy jsou k dispozici údaje z přístrojů, a že v historii Země došlo k několika cyklům globálního oteplování a ochlazování.

„Globální oteplování bude mrtvé do roku 2030,“ řekl.

Prof. Dilley je meteorolog, klimatolog, paleoklimatolog a bývalý meteorolog Národní meteorologické služby NOAA. Je zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Global Weather Oscillations („GWO“), společnosti, která se intenzivně zabývá výzkumem a vývojem technologie pro předpovídání přirozeného klimatu a cyklů počasí.

Má 54 let zkušeností od letectva po národní meteorologickou službu NOAA a GWO. Jako hlavní vědecký pracovník a prognostik pro GWO vyvinul Prof. Dilley technologii ClimatePulse založenou na geomagnetických cyklech Země, Měsíce a Slunce a na tom, jak tyto cykly odpovídají historickým, současným a budoucím klimatickým a povětrnostním cyklům.

Níže Joel Smalley shrnuje prezentaci prof. Dilleyho v podcastu Toma Nelsona zveřejněném v úterý.

Prezentace je provedena tak, že ji pochopí i absolutní laik.

Země je momentálně pěkně teplá. Toto teplo přispívá k bohatému životu, mimo jiné díky optimální hladině oxidu uhličitého, který udržuje rostlinný život. Rozhlédněte se kolem sebe – vypadá to, že tato svěží zelená planeta umírá?

Intuitivně (a empiricky), když se ochladí, život na Zemi nebude tak dobrý. Bohužel, s tím nemůžeme dělat nic jiného, ​​než připravit budoucí generace (dvě nebo tři z nich) nejlepšími důkazy, které můžeme shromáždit, spíše než ignorantským politickým dogmatem o neustálém, iracionálním globálním oteplování.

Varování

Následuje stručná vědecká analýza toho, co způsobuje a co nezpůsobuje změnu klimatu:

 • Slunce ano.
 • Měsíc ano.
 • Oceány ano.
 • Póly ano.
 • Umělý oxid uhličitý nikoli.

Kdo to říká?

Profesor David Dilley je velmi zkušený meteorolog, který tyto informace sdílí zdarma, ne proto, že by byl placen, ani proto, že by to nepřímo ovlivnilo jeho živobytí.

Co dominuje klimatickým změnám?

Očividně slunce. Vyšší teploty přes den oproti noci a léto oproti zimě je tak trochu vodítko.

Přesněji řečeno, je to proximální vztah Země ke Slunci, jak je určeno její eliptickou dráhou a proměnným sklonem.

Tyto dva faktory vytvářejí pravidelné cykly změn globálních teplot a byly pozorovány během několika set tisíc let, což ukazuje, že současné teploty jsou téměř přesně tam, kde se očekává, že budou.

Podle těchto cyklů je však pravděpodobné, že se blížíme k vrcholu pěkného teplého počasí, šestého a nejmenšího teplého cyklu za posledních osm tisíc let. Během několika příštích desetiletí se Země nepříjemně ochladí.

Co způsobuje krátkodobé změny klimatu?

Měsíc . Opět intuitivně. Už známe a přijímáme vliv měsíce na příliv a odliv. Představte si, že věříte vzdálené síle tak silné, že může pohybovat oceány, a nevěříte, že má nějaký jiný vliv na zemskou aktivitu – například povodně, zemětřesení a sopečnou činnost?

Jak jsme vůbec dosáhli globální teploty?

No, samozřejmě, abyste získali jednu teplotu pro celou planetu, musíte agregovat všechny povrchové teploty. Problém je v tom, že více než 70 % Země je pokryto vodou a moře a oceány mění teplotu různým tempem než pevnina a různé části planety také mění teplotu různou rychlostí, takže i když průměrná globální teplota roste, některá místa zaznamenávají rekordně nejnižší teploty.

Jak teploty oceánské vody ovlivňují globální teplotu?

V pravidelných intervalech (každé dva až sedm let) se také vyskytují přirozeně se vyskytující změny teploty vody v oceánu, známé jako El Niño, když je voda abnormálně teplá (jak tomu bylo nedávno), a La Niña, když je neobvykle studená, která má přijít. …

Jak póly ovlivňují globální teplotu?

Cykly globálního oteplování a ochlazování začínají na pólech. Objem ledu určuje teplotu více, než z ní vyplývá.

Ale každý ví, že oxid uhličitý je na „celkovém“ maximu

Každý, kdo má trochu zdravého rozumu, ví, že tento plyn:

 1. nemůže změnit oběžnou dráhu Země kolem Slunce;
 2. nemůže změnit oběžnou dráhu Měsíce kolem Země;
 3. nemůže ohřívat oceány;
 4. nemůže ovlivnit vulkanickou činnost; a
 5. nemůže ovlivnit tvorbu ledu na pólech.

A každý, kdo má trochu znalosti, také ví:

 1. oxid uhličitý představuje pouze 0,04 % atmosféry;
 2. člověk produkuje pouze 1 % oxidu uhličitého a v poslední době se na nárůstu podílel nejvýše 20 %;
 3. většina nárůstu oxidu uhličitého se uvolňuje z oteplování oceánů, ke kterému dochází stovky a tisíce let  poté, co  teploty vzrostly, nikoli dříve; a
 4. více oxidu uhličitého je pro planetu mnohem lepší než příliš málo.

Kdo ví, možná by sekvestrace uhlíku mohla být nakonec dobrá věc? Třeba to děti našich dětí dokážou v příštích pár stoletích zase dostat ven, až jim bude zima a budou hladové?!

Celý pořad (anglicky) najdete zde:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Zkušený klimatolog a meteorolog: Brzy se ochladí a hladiny CO2 mohou klesnout na nebezpečně neproduktivní úroveň (video)

 1. Argumentovat, že CO2 žádné oteplování nezpůsobuje, je marné. „Boj“ proti CO2 je čistě politická agenda a nemá s přírodou absolutně nic společného. CO2 si vybrali jen proto, že se omezování jeho produkce dá použít jako záminka pro všechno zlo, které se dá lidem dělat. Možná i pro masové zabíjení lidí.

  1. To víme. Ty argumenty jsou pro běžné lidi, ne pro ekoteroristy a jim podobné. Čím více lidí pochopí, o co jde, tak tím méně jich bude spolupracovat na vlastním zničení. O to jde.

 2. a ještě tu máme precesi která je cirka 24000tis. let a galaktický rok když tu byly dinosauři bylo CO2 mnohem více a život jen vzkvétal asi tak

 3. Keď už si dali takú námahu s tými grafmi, mohli vysvetliť ako presne vzniká doba ľadová, pretože na túto vec nestačí ochladiť planétu o niekoľko stupňov. Všetko by sa razom vysvetlilo.

   1. Ani to ešte nie je ono. Na zaľadnenie celej planéty sú potrebné zrážky, ktoré spadnú na zem v podobe snehu a je na to potrebné odparovanie vody z morí a oceánov. V dobe ľadovej je ľadová pokrývka na planéte hrubá od niekoľko stoviek metrov v malých zemepisných šírkach do niekoľko kilometrov na póloch. Toho snehu musí byť naozaj hodne, pretože keď spadne na zem je načechraný a keď sa z neho stane ľad, tak jeho hrúbka je asi 1/7 z pôvodnej snehovej prikrývky. Akým spôsobom sa dostane do atmosféry také množsvto vody?

 4. Niekedy sa neprestávam diviť nad „múdrosťou tých múdrych!“ Kde ste chodili do školy? – a či aj chodili do školy. Všade na svete sa učí, že už za zníženého prírodného CO2 život na zemi chradne a končí.

 5. Bohatí si uvědomují ,že je třeba odvést pozornost od jejich nekonečného obohacování se na masách chudých . Klima , gender a woke to dnes dělá za ně. Je jim jedno na čem vydělají. Buď fosilní paliva nebo kdejaká pseudo zelená kravina případně válka. Vše prakticky vlastní a peníze nepřetržitě tečou od chudých k bohatým ,co víc si ,z jejich pohledu, přát. To jen spodina 8 miliard řeší příčiny kdečeho a hádají se na fórech . Bohatí se tím jen baví a bohatnou.

 6. To, že je “ skušený klimatolog“ ešte neznamená že je aj múdry. Tvrdí že do roku 2030 bude globalne oteplovanie bude “ mŕtve“…Mozno aj my, ale pre iné dôvody! Globalne oteplovanie spôsobujú nespočetne solarne erupcie ktoré ionizujú stratosféru a tá to prenáša na atmosféru nahlymi zmenami tlakových výš a tie zasa vytvaraju tlakovú níž oproti, a to zapríčiňuje čoraz extrémnejsie pócasie v rôznych oblastiach Zeme! Dnešne slnko je “ Jaguárím slnkom plným eruptívnych škvŕn“ pretože na obežnici sa solarny system brodí cez “ fotónový lúč“ energií z centra našej galaxie, čo mení magnetické polia na povrchu slnka a tvorí tzv.škvrny! Tento fotónový lúč je vyžarovany z centra galaxie cez čiernu dieru,Cygnus X1! Takze v Mezopotamii taketo slnko nazyvali “ levím slnkom s hrivou“( na oheň)…Končí sa 5.vek slnka v 2028 v Aztéckom rátaní vekov slnka, a my sme v 5.veku slnka, ktorích je 5 vo veľkom Precesnom roku,Anno Magnus, ktorý merala každá antická kultúra az dodnes! A kedže končí aj tento Anno Magnus, príde zrejme zasa k veľkemu prepólovaniu sa slnka, a teda zaroveň aj Zeme, posun Zemskej osi a pólov okolo 60° az 90°
  oblukových stupňov…Sme vo finálnej fázy Kali-yugi( Ohňoveho veku), ktoreho posledných 7 az 9 rokov je vekom známym ako Sata/ Satya-yuga, teda vek satana, chapsu a vojen, vratane Súzenia sveta….Rok 2032/ 2033 je rokom Novus Ordo Seclorum, ale aj Veľkým Jubilejnym rokom Krista a Krita- yugy, teda rokom Druheho Príchodu Syna a slnka, ako aj noveho “ zlateho veku“ ktorým začína aj nový Veľky Precesný rok, čo je aj Vekom Vodnára…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/zkuseny-klimatolog-a-meteorolog-brzy-se-ochladi-a-hladiny-co2-mohou-klesnout-na-nebezpecne-neproduktivni-uroven-video/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings