Robert F. Kennedy komentuje uvolnění dalších miliard Ukrajině (video)

Robert F. Kennedy komentuje uvolnění dalších miliard Ukrajině (video)

Záhy poté, co v neděli americký Senát odsouhlasil další posílání peněz na Ukrajinu, potažmo další zabíjení, komentoval tuto skutečnost i kandidát na prezidenta Robert F. Kennedy.

Ve videu upozornil na to, pro koho ve skutečnosti tito senátoři pracují. A vlastně nejen oni, pro stejné pány pracují také loutky ve vládách zemí NATO, které nakupují za přemrštěné ceny americký šrot.

„Obranný průmysl NATO se neustále rozšiřuje. Proč? Protože země, které se stanou členy, musí masivně investovat do zbraní. A co je důležitější: musí zadávat své objednávky u konkrétních společností.“

Americký prezidentský kandidát Robert F. Kennedy Jr. ve videu na X zmiňuje výrobce zbraní Northrop Grumman, Raytheon, General Dynamics, Boeing a Lockheed.

„V březnu 2022 vyčlenila americká vláda pro Ukrajinu 113 miliard dolarů. Od té doby bylo uvolněno mnoho desítek miliard. Po válce se bude muset všechno, co jsme zničili, znovu vybudovat.“

„Senátor Mitch McConnell prozradil, že všechny ty peníze ve skutečnosti nejdou na Ukrajinu, ale na americké zbrojovky.

A kdo tyto společnosti vlastní? BlackRock.

Senátor Tim Scott řekl, že Ukrajina nedostává peníze jako dar, ale že je to půjčka. Proč tomu říkají půjčka? Aby k tomu mohli připojit podmínky,“ řekl Kennedy.

„Ukrajina musí také prodat veškerý svůj státní majetek nadnárodním společnostem, včetně veškeré zemědělské půdy, nejúrodnější zemědělské půdy na světě, obilnice Evropy.

Více než půl milionu ukrajinských chlapců zemřelo, když se snažili udržet tuto zemi s Ukrajinou. Třicet procent pozemků již bylo prodáno společnostem DuPont, Cargill a Monsanto. Kdo tyto společnosti vlastní? BlackRock.

A kdo pomůže s obnovou Ukrajiny? BlackRock.

Dělají to přímo před námi. Nezajímá je, že to víme, protože vědí, že jim to projde. Jak? Tím, že zajistí, abychom pokračovali ve vzájemné válce. Staví lidi proti sobě: bílé proti černým, levici proti pravici a tak dále…“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Robert F. Kennedy komentuje uvolnění dalších miliard Ukrajině (video)

  1. BlackRock a jim podobní vydělají na všem a nezáleží na tom ,jestli jsou to zelené kraviny tlačené jimi podporovanou ideologii nebo jakákoliv válka ,ale příčina je někde jinde. EU se ,i s tímto vědomím, a nevěřím ,že to papaláši v EU nevěděli, odzbrojila a vytvořila si závislost na zdrojích z Ruska ,Číny a to lze považovat za očividnou kolaboraci s nepřátelskými režimy Ruska a komunistické Číny. Proč se lejna a spol. nevyšetřují z kolaborace a nejsou zavření a stav pokračuje dál? Žijeme v Kocourkovské absurdní EU bez pudu sebezáchovy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout