Toto video názorně ukazuje, že mnoho tzv. „trans osob“ jsou jen psychicky nemocní jedinci (video)

Toto video názorně ukazuje, že mnoho tzv. „trans osob“ jsou jen psychicky nemocní jedinci (video)

I v minulosti samozřejmě existovalo jakési nepatrné promile lidí, kteří se narodili ve „špatném těle.“ Nicméně skutečně šlo o velmi zanedbatelný zlomek populace – o velmi ojedinělou odchylku, která bývala léčena operativně po mnoha letech psychologických i zdravotních prohlídek.

Rozhodně nebylo možné se prohlásit za jiné pohlaví jen tak, jako je tomu dnes v „pokrokových“ zemích Západu. A jednalo se o skutečně velmi malou část populace, mnohem menší než je například populace homosexuální.

Toto platilo v minulosti v západních zemích i u nás, bez ohledu na režim.

Tak je tomu samozřejmě i nadále, nicméně progresivisté dělají maximum pro to, aby počet údajných trans lidí narůstal. Začíná to genderovou bezpohlavní výchovou od školky a pokračuje na škole, v médiích i politice.

Nyní se transky a 100 dalších identit a pohlaví doslova vyrojily a je jich rok od roku víc. Již malým dětem je do hlav vtloukán nesmysl o tom, že pohlaví je jen konstrukt, takže každý si může zvolit, jakým pohlavím se cítí být.

Tímto se dostávají do popředí jedinci, kteří by se za normálních časů dostali do psychiatrických léčeben. A nejen to, ještě horší je, že indoktrinací od ranného věku se z jinak zcela normálních dětí stanou výchovou šílenci, kteří jen dále rozšiřují řady těchto psychicky nemocných jedinců.

Pak se může objevit i něco podobného jako mladá žena ve videu níže. Není jasné, zda je její vyšinutí vrozené nebo jde o důkladnou indoktrinaci (v jejím případě bych vsadila spíš na to druhé), ale jisté je, že v hlavě to má řádně pomatené.

Na gynekologii jí oznámili, že je těhotná. Mladá žena odpoví, že nemůže být těhotná, protože je muž a jmenuje se Dylan. Lékařka jí vysvětluje, že je žena, proto je těhotná. Než byla Dylanem, tak se jmenovala Tasha, takže je biologická žena.  Ona se nadále pře, že je muž, takže prostě není možné, aby byla těhotná…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Toto video názorně ukazuje, že mnoho tzv. „trans osob“ jsou jen psychicky nemocní jedinci (video)

  1. Košickí občania, čo ste stratili súdnosť a dovolíte bande pederastov navádzať na morálne svinstva? Ako je to možné, že máte primátora ktorý to dovolí. To chcete aby z vašich detí vyrástli pederasti? Pošlite toho vášho primátora do čertovej matere. Východ bol vždy držiteľom národných tradícií. Čo sa to s vami deje?

    1. liberálny fašizmus vždy oblbne mestských debilkov najskôr tam, kde ich je najviac, u nás najskôr Blava a teraz začalo hromadne jebať aj obyvateľom druhého najväčšieho mesta.. šíri sa to ako rakovina, ako mor!!! liek na to nie je – sprostí libtardi sa musia spáliť na vlastnej hlúposti, aby im došlo, akí sú kokoti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout