Poslední vzkaz Reinera Fuellmicha z vězení

Poslední vzkaz Reinera Fuellmicha z vězení

Jak již víte, tak v říjnu byl nečekaně v Mexiku zatčen a převezen do Německa právník tzv. „Covidového výboru,“ který spolu se svými spolupracovníky přinesl bezpočet důkazů o covidových zločinech.

Tyto důkazy byly shromážděny zejména proto, aby mohly být využity při různých probíhajících procesech.

Mezitím se také připravoval „Norimberk 2,“ který je samozřejmě vzhledem k zatčení Reinera Füllmicha prozatím odložen na neurčito.

Již dříve jste si zde mohli přečíst podrobné informace o tom, jak byl německý právník zatčen, ale i o falešném obvinění, které mělo být záminkou pro jeho uvěznění, stejně jako o prvních týdnech ve vazbě.

Právník Reiner Fuellmich je 6 týdnů po zatčení stále ve vězení. Doktor Fuellmich, známý svým zapojením do vysoce profilovaných právních případů, je klíčovou postavou ve vyšetřovacím covidovém výboru, kterému zasvětil posledních několik let kvůli jeho prověřování firemní agendy kolem plandemie Covid.

13. října 2023 byl Dr. Fuellmich zadržen na německém konzulátu v Tijuaně v Mexiku, odkud byl eskortován do Německa a následně zatčen.

Státní zastupitelství v německém  Göttingenu obvinilo Fuellmicha z přesměrování finančních prostředků určených na poslání nadace. Obžaloba tvrdí, že znepokojivé důkazy poukazovaly na podstatné převody z účtů nadace na osobní účty jeho manželky Inky.

Mezi těmito transakcemi byla údajně série 20 transakcí s platbami v celkové výši 200 000 EUR pro Inku v listopadu 2020 a další údajná transakce zahrnující 500 000 EUR se údajně odehrála v květnu následujícího roku.

Tato obvinění zapletla Fuellmicha do finančního pochybení a vrhla stín na jeho roli globální postavy ve vyšetřování Covidových zločinů. Zcela jasně však bude zatčení a soudní řízení klíčovým momentem v jeho právnické kariéře.

27. listopadu přinesl Roger Bittel z Biettel Tv informace o dalším pobytu Reinera Fuellmicha ve vězení. K jeho aktuální situaci uvedl:

„Vzhledem k okolnostem si vede dobře. Stal se citlivějším, ale stále je silný! Nyní dostal mechanický psací stroj. Vyjádří se ke všem obviněním. Velmi rád dostává poštu od lidí.

Všiml si že několik lidí pořádá každý čtvrtek a sobotu v 11 hodin před věznicí vigilii s transparenty s nápisy „Děkuji, Reinere, za vaši práci pro Covidový výbor“ a „Svoboda pro Reinera Fuellmicha.“

Dělá mu moc dobře, když ví, že na něj lidé myslí a nezapomněli na něj. “

Reuner Fuellmich pak poslal vzkaz 3. prosince, tedy v době, kdy byl přesně 6 týdnů ve vězení:

Ahoj všichni,

Po šesti týdnech věznění bych chtěl hluboce poděkovat všem lidem, kteří mi píší. Jsou jich tisíce. Četl jsem všechno. Všechno v těch dopisech o ocenění kvality odvedené práce a především pozitivní energie, která mi byla zaslána, je to  záchranná loď, která mě přivede na svobodu, abychom mohli pokračovat v naší společné práci.

Protože to neskončilo.

Covidová pandemie byla pouze zkušebním provozem, aby zjistili, s čím budou lidé souhlasit, když je uvedou do paniky psychoterorem. Musíme se podívat za panickou propagandu, abychom viděli pravdu. Bez spravedlnosti není mír ani návrat do humánního světa. 

To platí i pro můj případ.

Dnes se poprvé chci zabývat obviněními vznesenými proti mně, která mají poškodit mou mezinárodní pověst jako právníka, ale i mě jako člověka. Společně se svým právním týmem zajistím, aby vyšla najevo úplná pravda a aby ti, kdo to udělali, byli postaveni před soud.  

Půjdu do pozadí všeho a ukážu, jak prostě mě a mé manželce vzali peníze z prodeje našeho domu. Tedy vzali celou naši finanční existenci a tak vznikla celá mexická zápletka, která vedla k mému zatčení a mnohem více.

Děkuji vám všem, 

Reiner Fuellmich 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 67 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Poslední vzkaz Reinera Fuellmicha z vězení

  1. keby velmi chceli, uz davno zahadne zinfarktuje… (farma ma velke moznosti – urcite ma skvele hodnotenych cisticov).
   ked si pozrieme, ze v kazdom state mali Covid paniku (nejake vynimky boli v Afrike – nasledne hlava zahadne umrela) – tak tu ide o „nejaku“ celo-planetarnu hru. neexistuje, aby staty (tajne sluzby) nevedeli, ze sa nejedna o tzv (neexistujuci) virus.

   1. Přesně tak , je to jejich člověk na odventilování situace aby mohli nerušeně „pracovat“ a lidé se spoléhali že spravedlnost existuje. Teď odpočívá, svou práci udělal. . Nevěřte žádná soudní moci ani právníkům ,jsou to jejich placený poskoci. Nepochybně mu ten pobyt ve vězení zaplatí a dožije někde ve vile u moře ,na rozdíl od těch který mu důvěřovali.

 1. Lejnova vyhodila milliardy danovych poplatniku za zakoupeni 3 milliard mRNA svinskych injekci pro 450 millionu Evropanu. A stale drepi v evropske komisi misto aby dostala mimimalne dozivorni vezeni. Tomu se v EU rika sprvedlnost.

  1. Theodore, to by musel někdo chtít špínu uklidit, ale chce to čas na poskládání souvislostí.
   Co se týká pana Fuellmicha, pokud to na něj ušili, tak ho to posílí a jinak si s lejnem může podat ruce. Výkonná moc má jednodušší úlohu, zločince lze udělat i s anděla nebo v lepším případě mu zařídit reklamu.
   Spolehnutí na lidskost mě vždycky dojme, jak u toho chybují lidé. Například asi každý chce čistý vzduch a většině je mu fuk, co jeho výfuk vypouští…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout