Čínská pneumonie – syndrom bílých plic – se prý šíří do Evropy a USA

Čínská pneumonie – syndrom bílých plic – se prý šíří do Evropy a USA

Jistě jste i na mainstreamu zaznamenali zprávy o záhadné nemoci, která se nejprve šířila u dětí v Číně a nyní se již údajně projevuje i v dalších zemích světa.

Jde skutečně o novou nemoc nebo nás opět připravují na novou „pandemii?“

Možné je, že se nyní naplno projevuje narušení imunity dětí kvůli uzavřeným školám a chybějícím sociálním kontaktům, případně může jít o důsledek tzv. „covid očkování,“ které bylo právě v Číně a mnoha dalších zemích podáváno dětem v poměrně značné míře.

Projevy nemoci jsou ovšem také poněkud podivné, neboť údajně plicní nemoc nedoprovází kašel ani jiné běžné projevy respiračních onemocnění.

Bude tedy nová nemoc zneužita pro plandemii 2.0 a pro nové „globální“ očkování? Pneumonie, nyní nazývaná „syndrom bílých plic,“ se již podle prvních zpráv médií  objevuje také v Evropě a části Spojených států. 

Pro toto onemocnění již existuje název: „Syndrom bílých plic.“

Podle britského „Expresu“ případů zápalu plic u dětí v Evropě již výrazně přibývá. Zejména Nizozemsko je prý v tuto chvíli obzvláště postiženo. Podle informací se minulý týden objevilo 80 případů na 100 000 dětí ve věku 5 až 14 let.

Zpočátku se nemoc soustředila na ta města, která jsou středem zájmu globálního cestování. Jsou to města jako Londýn, Paříž, Frankfurt a Amsterdam. Ve Spojených státech je v současnosti údajně postiženo zejména město Cincinnati v Ohiu.

Dosud měli pacienti údajně pozitivní test na Mycoplasma pneumoniae – bakteriální plicní infekci, která je odolná vůči více antibiotikům – a také na streptokoky a adenoviry. 

Vzhledem k tomu, že zejména děti a jejich imunitní systém masivně trpěly lockdowny, mohla by v tomto ohledu existovat souvislost. Zdravotnické úřady v Cincinnati zdůraznily, že to považují pouze za zvyšující se počet případů zápalu plic, nikoli za nové respirační onemocnění.

Navíc v mnoha zemích (zejména v Číně, kde to bylo dokonce povinné) také poměrně dost dětí dostalo experimentální injekce proti Covidu.

Bylo také prokázáno, že tyto látky výrazně poškozují imunitní systém. Tento důsledek byl patrný již při silnějších vlnách nachlazení.

Proto je pravděpodobné, že se děti staly náchylnějšími k infekcím. Ale vzpomeňte si, že šíření strachu o skutečně neškodné RSV, která po omezeních zasáhla některé děti vážněji než obvykle, nedávno sloužilo především k propagaci nových vakcín. 

Zejména v souvislosti s tímto „novým“ plicním syndromem by nyní měly u všech myslících v tomto směru zvonit poplašné zvony.

Hororové zprávy z hlavního proudu se až příliš dobře hodí k plandemické simulační hře Catastrophic Contagion,“ v režii Billa Gatese a dalších covidových zločinců. Začne brzy pandemický cirkus znovu?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 44 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Čínská pneumonie – syndrom bílých plic – se prý šíří do Evropy a USA

 1. jasně že to začne znova to je učel sledovat každého kdo je a kdo není očkovaný to že Bill Gates chce naočkovat celý svět se už říkalo a tak se i stane vše to k tomu směřuje naočkovat populaci jedem po čase přijde pandemie kvuli těm jedum ale vínu hodí na neočkované že pane Vojtěch a Babiši a tak Farma byznys muže fungovat navěky tak jak funguje celou historii proto jsou lide nemocnejší a nemocnější

 2. Ak je pôvodcom Mycoplasma pneumoniae (upravená???), nejde o nič neobvyklé. Lepšie ako ATB, zaberie diagnostika a liečba biorezonančným postupom. Je dobré mať niekoho overeného k dispozícii vopred. Napríklad aj TBC sa podľa mňa lieči najlepšie biorezonanciou.

 3. Avdivka region:
  17 minutove video realneho boje (zadni hrdinove ani happyend – spise temne drama):
  Ukrajinsky vojak jde na frontu, prinese kamaradum pod palbou naboje a pak se pokusi zachranit raneneho.
  https://odysee.com/@odzadze123:e/Situation-on-Avdiivka-frontline—-by-Ukrainian-soldier:4

  Film je bez strihu, nataceny shaky cam, neobsahuje krev, nicmene rating 16+.
  ——————————————————–
  25 mintove video realneho boje v zakopech. Zabery z vlastniho pohledu se stridaji velitele cety a zdravotnice cety.
  Jednotka se brani v zakopu, po case prijede Bradley a ranene spolu se zdravotnici odvezou. Na konci se vojaci objimaji, a jsou radi ze vubec ziji.

  https://odysee.com/@airbornewolf:8/Ukrainian-POV,-Under-fire-at-Avdiivka:2

  Film obsahuje lehce a stredne zranene se zakrvacenymi obvazy, a kratky pohled na male strelne zraneni. Rating 18+

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout