14letá Švédka spolu se svými kamarády oběsila arabského taxikáře, který ji znásilnil, nyní padl rozsudek za vraždu

14letá Švédka spolu se svými kamarády oběsila arabského taxikáře, který ji znásilnil, nyní padl rozsudek za vraždu

Již před časem jste si zde mohli přečíst o poněkud neobvyklém případu, kdy se znásilněná oběť rozhodla spolu se svými kamarády pomstít taxikáři původem z oblasti Blízkého východu, který ji znásilnil.

Ve Švédsku jde o velmi neobvyklý případ, protože jen velmi zřídka se stává, že by se někdo pomstil za jakoukoli újmu ze strany „nových“ obyvatel této skandinávské země.

26letý taxikář z Blízkého východu byl obviněn ze znásilnění 14leté dívky a 1. dubna tohoto roku byl nalezen oběšený na ptačí pozorovatelně v přírodní oblasti Hjälstaviken u Uppsaly.

Když bylo tělo nalezeno, viselo na místě už týden.

Policii se podařilo rychle zjistit, že se jedná o vraždu a podezření se brzy obrátilo na okruh nyní již 15leté dívky, která krátce předtím nahlásila taxikáře na policii za znásilnění. Pět teenagerů bylo zatčeno, zadrženo a obviněno z vraždy.

Vyšetřování ukázalo, že skupina vlákala taxikáře do pasti pod záminkou, že mu bude umožněno koupit si od dívky sexuální služby. Místo toho na místě činu čekal dívčin kamarád, jeho bratr a dva její nevlastní bratři.

Přemohli 26letého muže a odvezli ho na místo, kde bylo později nalezeno tělo. Předem si koupili provaz, na který oběsili taxikáře, což se jim podařilo. Když byl mrtvý, nechali jeho tělo viset na místě.

Gang pak šel vyprázdnit bankovní účet zavražděného muže pomocí jeho mobilního telefonu, který v souvislosti s vraždou zabavili. Po dokonání činu dívka o vraždě psala na sociálních sítích, mimo jiné: „Násilník je mrtvý, hihihi.“

Okresní soud považuje za nepochybné, že mladý kvintet zabil imigrantského taxikáře. Jeden z pachatelů, nejstarší bratr, byl odsouzen na doživotí, zatímco ostatní čtyři zůstávají v různě dlouhém vězení pro mladistvé.

Julia Sigrid Elisabeth Eriksson Larsson, narozená 8. 8. 2007, je usvědčena z napomáhání k vraždě a odsouzena ke 3 letům a 6 měsícům ve vězení pro mladistvé. Nebyla v minulosti odsouzena.

Camilo Robin Mayor Björkqvist, narozen 20.7.2006, je usvědčen z vraždy a odsouzen ke 4 letům vězení pro mladistvé. Nebyl v minulosti odsouzen.

Emilio Daniel Mayor Björkqvist, narozen 12. 7. 2007, byl usvědčen z napomáhání k vraždě a odsouzen ke 3 letům a 6 měsícům ve vězení pro mladistvé. Nebyl v minulosti odsouzen.

Fabian Alexis Mayor Söderström, narozený 20. 10. 2004, byl usvědčen z vraždy a odsouzen na doživotí. Dříve byl vzat do péče LVU kvůli svému asociálnímu životnímu stylu. V minulosti byl odsouzen za drogové trestné činy a násilí proti veřejnému činiteli (zaměstnanci domova LVU).

Victor Alexander Mayor Söderström, narozen 13. 5. 2006, byl usvědčen z vraždy a odsouzen ke 4 letům vězení pro mladistvé. Nebyl v minulosti odsouzen.

Pětice musí společně a nerozdílně uhradit náhradu škody několika osobám blízkým oběti. Celková částka činí něco málo přes půl milionu švédských korun (asi 1,5 mil. Kč).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 50 Průměrně: 4.7]

14 thoughts on “14letá Švédka spolu se svými kamarády oběsila arabského taxikáře, který ji znásilnil, nyní padl rozsudek za vraždu

 1. A čemu se diví? V zemi, kde neexistuje spravedlnost, musí si ji lidé zjednat sami. Podle bruselských zločinců a jejich poskoků si Evropané musí nechat líbit všechna příkoří,páchaných na nich tlupou přivandrovalých primitivních opic. Pokud čmoud něco provede, vyvázne s nízkým, nebo žádným trestem, i když se jedná o závažný zločin. A potom jsou strašně pobouřeni, když někdo vezme spravedlnost do vlastních rukou. A opět režim řeší věc podle svého zvyku: Zničí několik mladých životů a ještě je odsoudí k placení „výpalného“příbuzným kriminálníka. IV.říše už zdegenerovala do takové podoby, že jakákoliv náprava už není možná. Jediná možnost je tuhle říši zla zničit.

 2. Stalo se to nekdy kolem roku 1885. Babicka nam vypravela, jak jeden pobuda znasilnil tenkrat mladou divku, kamaradku. Holky pobudu chytly a udelaly odborny smik. Pobuda potom vykrvacel, nikdo ho nelitoval a nikdo nebyl odsouzen. Ale byl to ucinny trest, uz nikoho neznasilnil.

  Dozivotni vezeni je ale prehnany trest, to by tam muselo byt dnes i tisice sarlatanu za aplikace covidovych injekci mRNA. A uz bubnuji na dalsi opichy stejnym smrticim svinstvem.

 3. deti dnes su sproste, ked sa chvalia na internete zlocinmi! Ale ten trest je vyslovene rasisticky! Podla dnesnej liberalnofasistickej chunty!
  Cierny neeuropan zavrazdi bieleho europana- je pusteny na slobodu s podmienkou!
  Opacne garde- dozivotie a este rodine teroristu zaplatit nemale peniaze?! Vysmech vsetkym do tvare!
  keby takych deti bolo viac ako miest v base, nemali by ich kam zatvarat!

 4. Nyni je potreba publicity a chvaly. Svedska vlastenecka strana nabidne docasny pobyt particce ve svem sidle.
  Sidlo bude strazit lidova milice.
  Tak vznikne centrum Svedkeho vlasteneckeho odporu.
  Pokud by zradcovska vlada zautocila silou, docilila by jen rychlejsi obcanske valky. Svedove proti Zido-Globalistum kteri budo valcit korupci a hejnama negru.

 5. Je to podivné. Mnohý imigrantský chudáček je osvobozen či vyvázne s velmi mírným trestem s ohledem na to, že je psychicky v nepořádku, nechápe, že udělal něco špatného… A tady drakonické tresty pro děti, které mohly být po tom všem rovněž psychicky hodně v nepořádku, zvláště ta znásilněná dívka. Divný dvojí metr…

 6. Každé znásilnění má být odměněno kastrací. Je to pro výstrahu ostatním čmoudům. Ti si to pak hodně rychle rozmyslí a počet znásilnění klesne téměř k nule. A nebo se rychle odstěhují když pochopí, jak to u nás chodí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout