Klimatický podvod v praxi: Největší nabíjecí stanice pro elektromobily na světě je poháněna dieselovými generátory (video)

Klimatický podvod v praxi: Největší nabíjecí stanice pro elektromobily na světě je poháněna dieselovými generátory (video)

Nejen EU, ale mimo jiné i většina demokratických států USA, se zavázala k takzvané „uhlíkové nule.“

S tímto nesmyslem, který je založen na tvrzení, že pod vlivem člověkem produkovaného CO2 dochází ke změně klimatu, souvisí i bezpočet nových zákonů, které jsou přijímány v souvislosti s politikou Green dealu.

Tyto zákony sice vedou k deindustrializaci, energetické a potravinové chudobě a razantnímu poklesu životní úrovně, nicméně i přesto tuto politiku stále většina západních zemí prosazuje.

Mimo mnoha dalších restrikcí pak země EU, ale také mnohé státy USA, přechází na plnou elektromobilitu, kdy nejpozději do roku 2035 by již měly ve všech zemích, které se k této ničivé politice zavázaly, jezdit výhradně elektromobily.

Nikdo přitom nepřemýšlí nad tím, kde se bude náhle brát tak velké množství potřebné elektrické energie – a to zejména v zimě, kdy pojedou naplno i povinná tepelná čerpadla – v situaci, kdy již nemají být využívána žádná fosilní paliva.

A to k žádnému účelu.

Ovšem jak je nyní patrné, tak dokonce ani v době, kdy jsou stále elektromobily v menšině, se svět bez fosilních paliv neobejde. A fosilní paliva jsou dokonce využívána i pro samotné napájení elektromobilů, jak ukazuje případ největší nabíjecí stanice na světě:

 

Bylo odhaleno, že největší nabíjecí stanice pro elektromobily na světě, areál Harris Ranch společnosti Tesla v Kalifornii, je poháněna dieselovými generátory.

Tak to je skutečně unikátní příklad pokrytectví této podvodné politiky, který jen potvrzuje, že cíle, které si stanovila jak EU, tak i zmíněná Kalifornie, jsou zcela nereálné.

Nicméně přesto se stále najde dostatek idiotů, kteří tuto ničivou politiku prosazují. Stačí se podívat do Bruselu.

V souvislosti s tím mne napadá, že voliči Pirátů a podobné svoloče musí být vskutku nesvéprávní, neboť právě oni tuto politiku plně podporují…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 4.8]

One thought on “Klimatický podvod v praxi: Největší nabíjecí stanice pro elektromobily na světě je poháněna dieselovými generátory (video)

  1. Bezvadná legrace o napájení dobíjecí el. stanice diesel agregátem jako úplně všechno kolem tzv. zelené agendy. Lidé jen čumí a slepě lezou do chomoutů nachystaných piráty, topkou a všehoschopnými KDU. Ti byli od revoluce téměř ve všech vládách, vždy na hranici volitelnosti, vždy chytří a stále kritizující. Holt to chce správný nebeský žaludek a žádnou odpovědnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout