Robert Kennedy: BlackRock, State Street a Vanguard okrádají Američany o možnost vlastnit domovy (video)

Robert Kennedy: BlackRock, State Street a Vanguard okrádají Američany o možnost vlastnit domovy (video)

Možná si říkáte, že to je v USA, tak nás to nemusí zajímat, ale totéž se chystá také pro Evropu. To ostatně potvrdili europoslanci, kteří přijali zákony, které povedou u mnoha lidí k vyvlastnění jejich nemovitostí.

To, o čem hovoří Robert Kennedy, kandidát na prezidenta, je vlastně jasnou ukázkou budoucího světa NWO, přesně podle hesla: „Nikdo nebude nic vlastnit a všichni (globalisté) budou šťastni.“

Podle plánů nemá skutečně nikdo nic vlastnit a vše by se mělo sdílet.

Ovšem jasné je, že věci, které se budou sdílet, někomu patřit budou. Jak již bylo několikrát zmíněno i na WEF, tak v případě výrobků budou vlastníky stále firmy, které je vyrobí (většinou giganty z pozadí vlastněné výše zmíněnými největšími investičními firmami) .

Nicméně nemovitosti, pozemky apod. budou vlastnit přímo tyto investiční giganty, vlastněné malou hrstkou lidí. To jsou ti, kdo skutečně ovládají svět, nicméně jejich jména jsou utajována.

Právě to, co se nyní děje v USA, se začíná dít i v některých evropských zemích.

A EU se již díky zákonu, podle něhož se stanou neprodejnými domy, které nebudou splňovat určené energetické požadavky (A-E a později A-D v situaci, kdy je například u nás většina budov G), postará o to, aby ani v Evropě časem lidem nic nepatřilo.

Velmi vysoko nastavené daně na nemovitosti pak povedou k jejich vyvlastňování, což je od začátku hlavním cílem.

O tom, co se aktuálně děje v USA, kde počítají, že do roku 2030 bude 60% nemovitostí ve vlastnictví tří největších investičních společností, už hovoří Robert Kennedy:

Robert Kennedy Jr., demokratický kandidát na prezidenta, říká, že BlackRock okrádá Američany o možnost kupovat si domy. Vysvětlil, jak investiční firmy nakupují domy se všemi nabídkami hotovosti a předražují je, takže jsou nedostupné pro průměrného amerického kupce domů.

Pak tyto domy pronajímají lidem za vysoké ceny.

Robert Kennedy Jr.: „Měsíční splátky hypoték pro kupce domů vzrostly jen za poslední rok o 20 procent, a to proto, že úrokové sazby se zdvojnásobily.

Mezitím se cena průměrného domu od roku 2019 zvýšila z 250 tisíc dolarů na 400 tisíc dolarů. A tyto vyšší ceny domů také zvýšily náklady na nájemné. Takže nyní Američané platí třetinu svých příjmů za nájem. To je nejvyšší poměr od doby, kdy byly vedeny záznamy.“

Robert Kennedy Jr. pokračoval ve vysvětlování, že tyto investiční firmy jako BlackRock, State Street a Vanguard vlastní 88 procent S&P 500.

Dostávají se k nemovitostem díky přístupu k obrovským množstvím kapitálu a dávají hotovostní nabídky na domy. To znamená, že obvykle předraží průměrného kupce domů.

To rozšiřuje jejich již tak velké investiční portfolio. Pak tyto nemovitosti pronajímají jednotlivcům a rodinám za nejvyšší ceny, které jsou přijatelné pro trh.

OMG zveřejnila před časem záběry náboráře společnosti BlackRock Serge Varlaye, který hovoří o celosvětovém dopadu této společnosti.

BlackRock je jedním z největších (spravuje 20 bilionů dolarů) a nejmocnějších (a nejnebezpečnějších) správců aktiv a investic na světě.

Serge Varlay řekl, že BlackRock nechce být ve zprávách a nechce, aby o něm lidé mluvili.

„Nejde o to, kdo je prezident – jde o to, kdo ovládá peněženku prezidenta,“ řekl náborář BlackRock Serge Varlay novináři v utajení.

Serge Varlay řekl, že všechny finanční instituce – hedgeové fondy, BlackRock, banky – kupují politiky – a američtí senátoři jsou nejlevnější.

„Tihle chlápci řídí svět,“ řekl Varlay.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.9]

One thought on “Robert Kennedy: BlackRock, State Street a Vanguard okrádají Američany o možnost vlastnit domovy (video)

  1. ceny realit v USA sa dost vyrazne odvijaju od daní. Trhova hodnota baraku do 1 000 000 ma nizsiu daň ako nad 1 000 000 dol. Preto aj ta kriza (okrem vytvorenia derivatu CDO, ktory sposobil bublinu) v USA bola taka divoka. Ceny padali, pretoze museli spadnut tak, aby aj naklady na barak (teda napr. daň) bola prijatelna.

    Zaujiamve, ze spekulanti nechcu cash, ale baraky (z Fentanylu?) kupuju za cash…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout