Dcera cyklisty, kterého úmyslně srazili dva černí teenageři, nabádá k tomu, aby lidé tento čin nespojovali s rasismem

Dcera cyklisty, kterého úmyslně srazili dva černí teenageři, nabádá k tomu, aby lidé tento čin nespojovali s rasismem

Dočkáme se toho, že dcera úmyslně zavražděného cyklisty nakonec veřejně vrahům odpustí a bude před nimi klečet? Podle nejedné zkušenosti k něčemu podobnému skutečně může dojít.

Nicméně od ženy, jejíž otec zemřel velmi náhle a nečekaně jen proto, že se dva mladí bezcitní jedinci chtěli „dobře pobavit,“ jistě většina lidí očekávala cokoli, jen ne nabádání k tomu, aby se lidé zdrželi rasistických odsudků.

Jisté je, že kdyby byli dva teenageři bílí a sražený cyklista černý, figuroval by v tom rázem rasismus a americká města by hořela v plamenech, jako jsme to měli možnost vidět záhy po smrti recidivisty George Floyda.

Černí teenageři natáčeli a smáli se, když v plné rychlosti úmyslně srazili bílého důchodce jedoucího na kole. Nyní dcera zavražděného muže pronesla štvavý projev – proti takzvanému rasismu.

Již dříve jsem vás zde  informovala o incidentu v Las Vegas, který vyvolal velký hněv ve Spojených státech a byl masově šířen na sociálních médiích.

Policejní šéf ve výslužbě Andreas Probst, 64, byl zabit 14. srpna, když jel na kole po ulici.

Nedávno bylo zveřejněno video z incidentu, které ukazuje, jak pachatelé – 17letý černoch a jeho spolucestující – natáčejí a jásají, když úmyslně přejedou muže. Podle všeho pro zábavu.

Níže si můžete celý incident připomenout:

Po pozdvižení promluvila v médiích dcera Andrease Probsta Taylorová. Ve svém projevu dcera uvádí, že rodina věří, že čin je výsledkem „rozpuštění rodinných hodnot a silného vlivu sociálních médií na naši mládež.“

Kategoricky odmítá, že by incident měl něco společného s rasou.

„Žádáme vás, abyste nepolitizovali nebo nezneužívali Andyho vraždu k podpoře politických agend nebo vytváření kulturních válek,“ řekla Taylorová.

Přitom zapomíná, že to byly právě různé aktivity jako BLM nebo politika demokratů, co rozdmýchalo (a i nadále rozdmýchává) nenávist vůči bělochům.

Prohlášení dcery zavražděného cyklisty samozřejmě mnoho lidí pobouřilo. Americká pravicová novinářka Lauren Witzke například obviňuje dceru cyklisty z plivnutí na hrob svého otce.

„Její otec byl chladnokrevně zavražděn ‚teenagerem‘ na výletní jízdě a jediné, na co může jeho dcera myslet, je, aby nepůsobila jako ‚rasista‘. Další rituální ponížení nejen pro tohoto muže, ale pro všechny bílé lidi,“ napsala Witzke na X.

„Je mi jedno, co si myslí, kdyby byl černý, právě teď by se bouřili a vypalovali by města.“

Další komentující k tomu řekl: „Toto je povinné prohlášení, které musí učinit každá bílá rodina poté, co její milovaný zemře rukou barevných. Zároveň jsou barevní povzbuzováni, aby poukazovali na rasismus, kdykoli se jich někdo bílý jakkoli dotkne.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Dcera cyklisty, kterého úmyslně srazili dva černí teenageři, nabádá k tomu, aby lidé tento čin nespojovali s rasismem

 1. z Webu Evropské komise GreenComp Evropský kompetenční rámec pro udržitelnost GreenComp je referenční rámec pro kompetence v oblasti udržitelnosti. Poskytuje společný základ pro studenty a pokyny pro pedagogy a prosazuje konsensuální definici toho, co znamená udržitelnost jako kompetence. Reaguje na rostoucí potřebu lidí zlepšovat a rozvíjet znalosti, dovednosti a postoje k životu, práci a jednání udržitelným způsobem. Je určen k podpoře vzdělávání a programy odborné přípravy pro celoživotní učení. Je psána pro všechny studenty, bez ohledu na jejich věk a úroveň vzdělání a v jakémkoli vzdělávacím prostředí – formálním, neformálním a informálním. Kompetence v oblasti udržitelnosti mohou studentům pomoci stát se systémovými a kritickými mysliteli, rozvíjet svobodu jednání a vytvářet znalostní základnu pro každého, kdo se stará o současný a budoucí stav naší planety.

 2. Greencomp EU https://www.bing.com/ck/a?!&&p=dd076dedf6200b7eJmltdHM9MTY5NTM0MDgwMCZpZ3VpZD0xMzBmOWIyOC0xODIyLTYxNDgtMjA0OC04OWI2MTk2MDYwN2UmaW5zaWQ9NTE4MQ&ptn=3&hsh=3&fclid=130f9b28-1822-6148-2048-89b61960607e&psq=greencomp&u=a1aHR0cHM6Ly9qb2ludC1yZXNlYXJjaC1jZW50cmUuZWMuZXVyb3BhLmV1L2dyZWVuY29tcC1ldXJvcGVhbi1zdXN0YWluYWJpbGl0eS1jb21wZXRlbmNlLWZyYW1ld29ya19lbg&ntb=1

 3. Lincoln to so zrušením otroctva poriadne pohnojil… aj tí sudcovia, čo dali už v 60. rokoch minulého storočia černochom /nad/práva.

 4. Chudak holka si neuvedomuje ze ona i jeji deti budou zabiti pro obveseleni negru.
  Jeden beloch ma hodnotu 10 000 negru.
  Tak je potreba postupovat oko za oko.
  Negri zabiji jednoho naseho, my zabijem 10 000 negru.
  A sme si vyrovnany.

 5. bieli usáci sú fakt vymletí tupci… nech si blbka kľakne a poprosí tých dvoch Negro-vrahov o odpustenie za otroctvo a nech ešte pre istotu zrazia nejakých bielych rasistov, lebo Negri urcite rasisti nie sú a stále trpia a trpia…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout