Člen smluvního týmu pro pandemickou smlouvu WHO: „Dezinformace související se zdravím musí být trestným činem!“

Člen smluvního týmu pro pandemickou smlouvu WHO: „Dezinformace související se zdravím musí být trestným činem!“

V době nedávno minulé šířil zdaleka nejvíc dezinformací mainstream, jak se postupně ukázalo. A vše, co bylo cenzurováno a nálepkováno za „dezinformaci,“ byť daná zpráva pocházela od odborníků, se časem ukázalo jako pravda.

Namátkou mohu zmínit například dnes již plně prokázanou lež o netopýrovi, kterého snědl Číňan, aby pak onemocněl Covidem Tato lež, kterou si vymyslel Fauci, se následně šířila po celém světě.

Další takové lži se  týkaly například experimentálních genových injekcí, kdy mainstream tvrdil, že zajistí stádní imunitu, očkovaný se nenakazí a neočkovan“ budou zabíjet babičky.

To vše – a mnohé další – byly lži, které nám byly představovány jako pravda. A zprávy, které upozorňovaly na to, že jde o lži, byly cenzurovány jako „dezinformace.“

Podle OSN by mělo být šíření jiných názorů než těch mainstreamových kriminalizováno. Tedy v podstatě pravda má být trestána, pokud se samozřejmě nehodí do mainstreamového narativu, byť by byl lživý.

Brazilský zástupce při OSN varuje: „Šíření dezinformací ve zdravotnictví by mělo být považováno za trestný čin!“

Bývaly doby, kdy měla Brazílie jedny z nejlepších diplomatů sloužících své zemi, ale po posledních volbách převzali zemi zločinci, kteří zavedli nejen cenzuru, ale genové injekce jsou tam nyní dokonce povinné.

OSN je také v podstatě zločineckou organizací (podobně jako WHO), což je patrné již velmi dlouho – a vše se výrazně zhoršilo po schválení Agendy 2030 OSN. 

K čemu tedy na půdě OSN při jednání o schválení pandemické smlouvy došlo?

Tovar da Silva Nunes (to je zástupce Brazílie v OSN a člen skupiny vyjednávající o pandemické smlouvě WHO), velmi tvrdě obhajoval globální autoritářství. Alespoň pokud jde o zdravotní problematiku.

Nunes  volal po tvrdém potírání šíření nepravdivých zdravotních informací a informací o lékařských intervencích. Tyto údajné „dezinformace“ mají být považovány za potenciální trestný čin a podle toho by se mělo se „zločinci“ zacházet.

Nunes nabízí tento pobuřující nápad a říká, že by svět měl o zavedení podobných zákonů uvažovat. 

Připomínám, že v samotné Brazílii již tyto zákony existují. Lula je zavedl záhy po převzetí moci. V zemi je trestné jakkoli kritizovat genové injekce nebo šířit jiné než mainstreamové názory týkající se „účinnosti“ těchto injekcí, případně covidových restrikcí.

Tento brazilský návrh byl prezentován během Valného shromáždění Organizace spojených národů a projednával se na zasedání o prevenci pandemie, připravenosti a reakci, které se konalo minulý týden v New Yorku.

Setkání bylo svoláno k „dokončení“ pandemické dohody nebo smlouvy, která bude celosvětově vymahatelná.

Alespoň v to doufají příznivci.

Ti, kteří stojí za návrhem, se často ohání pojmem „infodemie,“,který byl vynalezen za covidismu.

Nezdá se, že by požadavky brazilského zástupce u OSN byly jen okrajovou poznámkou k údajnému úsilí lépe zvládnout „příští epidemii.“  Z různých zdrojů je spíše zřejmé, že by cenzura měla hrát velmi zásadní roli.

Sami členové Mezivládního vyjednávacího orgánu (INB) Světové zdravotnické organizace (WHO) OSN prosazují, aby byl „Infodemic Management“ zahrnut do jednotlivých článků pandemické dohody.

Jak však ukázaly roky Covidu, je až příliš snadné cenzurovat seriózní názory vědců, lékařů a novinářů jen proto, že neodpovídají mainstreamovému příběhu.

Proto jsou zastánci svobody projevu tak znepokojeni nedávným vývojem. Ale velvyslanec OSN pro pandemickou smlouvu WHO Nunes patří k velmi tvrdým zastáncům cenzury. 

„Šíření nepravdivých informací o zdravotních problémech a lékařských postupech představuje jak potenciální trestný čin, tak porušení základního lidského práva na nejvyšší možnou úroveň zdraví. Šíření nepravdivých informací během pandemie COVID-19 tragicky vyústilo v ztráty milionů životů,“ řekl Nunes.

K uvedenému již jen připomínám, že bývalý brazilský prezident Bolsonaro je žalován právě za to, že občany od genových injekcí odrazoval.

Zákon kriminalizující tzv. „lékařské dezinformace“, který již platí v Brazílii, by se tak mohl v nějaké podobě přenést i do pandemické smlouvy, ve které jsou stále prováděny různé změny, přičemž konečná verze by měla být známa v únoru.

Samotné hlasování k pandemické smlouvě a změnám MZP pak proběhne na půdě WHO v Ženevě v květnu 2024.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Člen smluvního týmu pro pandemickou smlouvu WHO: „Dezinformace související se zdravím musí být trestným činem!“

  1. Stokrat opakovana konspirace je pravda a stokrat opakovana pravda, samozrejme ta jejich je lez! Hlavne nevylekat ovecky, na srackometech psali, ze se muselo zlikvidovat vakcin za skoro 50 slovy padesat miliard. To mluvim o Cesku Ltd s.r.o. korporaci. Otazka je, zdali se opravdu ty biologicke zbrane zlikvidovaly nebo ne. Mym nazorem, depopulace jede o sto sest, jsme premnozeni, tim padem se nas musi zbavit jakymkoliv podlym zpusobem. Nic bych nedala za to, ze ty smrtelne jedy vylili nekde do blizkosti vodniho zdroje. A cisticky tyto jedy nevycisti. Kdo tem zmrdum zabijackym dokaze ze to takto zlikvidovali? Uhynou dalsi ryby? Moc se me nechce verit ze meli tolik davek techto biologickych zbrani. Vemte v potaz, ze se ty vakciny uchovavaji v polystyrenovych krabicich v suchem ledu. Myslim si ze ty ampulky byly fiktivni a slo vyhradne o prani penez. Byly pouze a jen papirove napsane a papir snese vsechno.

      1. Premnozeni podle elitackych zmrdu.Samozrejme ze nejsme premnozeni, je to jejich hloupy vyplod fantazie a jejich mokrych snu. Nekdo spocital, ze nas opravdu neni 8 miliard ale jen! 4 miliardy. A ta depopulace je z duvodu absolutni kontroly zbylych ovci. Marne 4 miliardy jsou pro ne jeste celkem dost. A s ohledm na probouzeni se konecne!! musi jednat rychle a efektivne. Cela ta jejich zamerna likvidace je za ucelem totalniho zotroceni zbylych 500 milionu.To je jejich mokry denodenni sen.Je vubec aplikovatelny ptam se ja,

  2. bude to tu jak za Orwella jiny názor bude Ideozločin a Ideopolicie si už s námi poradí na ministerstvu lásky nás budou vaporizovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout