USA: Tornádo zničilo jednu z největších továren Pfizeru na světě (video)

USA: Tornádo zničilo jednu z největších továren Pfizeru na světě (video)

Zdá se, že na úsloví o božích mlýnech přece jen něco bude. Továrna firmy, která je zároveň nejžalovanější firmou na světě, mající za sebou dnes již bez nadsázky miliony mrtvých, byla zcela zničena tornádem.

Firmě, která celému světu vnutila škodlivé genové injekce za velmi nevýhodných podmínek a s vědomím jejich neúčinnosti, aby se zároveň smluvně vyvinila ze všech škod na zdraví, se tak nyní vrací to, co světu sama nadělila…

Tornádo způsobilo ve středu destrukci v továrně společnosti Pfizer v Rocky Mount v Severní Karolíně a způsobilo rozsáhlé škody na zařízení známém výrobou zdravotnického materiálu pro nemocnice po celém světě.

Národní meteorologická služba oznámila, že tornádo, které se dotklo města přibližně ve 12:30, bylo klasifikováno jako EF3 s rychlostí větru dosahující až 150 mph. Tato rozsáhlá síla měla za následek značné poškození klíčové budovy farmaceutického závodu.

Jeden zaměstnanec společnosti Pfizer popsal rychlý nástup tornáda na ABC11 a uvedl, že se to stalo v rozmezí 60 až 90 sekund, což poskytlo málo času na reakci.
Nejprve uvnitř zařízení blikala světla a pak to znělo, jako by „vybuchla bomba“, podle zaměstnance. On a jeho skupina okamžitě běželi do určené bezpečnostní oblasti.

Podle šerifa okresu Nash Keitha Stonea je v továrně Pfizeru umístěno velké množství léků, z nichž většina byla rozptýlena silou tornáda. Skladová plocha závodu utrpěla hlavní nápor škod.

„Mám zprávy o 50 000 paletách léků, které jsou rozházené po celém zařízení a poškozené deštěm a větrem,“ řekl Stone.

Navzdory destrukci způsobené zařízení a jeho zásobám nebyla podle středečního večera hlášena žádná zranění, podle prohlášení společnosti Pfizer.

Ve svém prohlášení společnost Pfizer potvrdila škody a uvedla: „Můžeme potvrdit, že zařízení Pfizer Rocky Mount bylo poškozeno tornádem.“

„Kolegové společnosti Pfizer na místě postupovali podle našeho zavedeného bezpečnostního protokolu a byli schopni se evakuovat. Jsou v bezpečí.“

Potenciální dopad na dodavatelský řetězec zdravotní péče není v tuto chvíli znám, protože společnost Pfizer nadále vyhodnocuje škody….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 54 Průměrně: 4.9]

15 thoughts on “USA: Tornádo zničilo jednu z největších továren Pfizeru na světě (video)

      1. Tiež som sa nad tým zamýšľala ale je pravda, že tie autá tam mohli prísť aj po tornade. Aj keď, je idem, prečo by ich tam prišlo toľko veľa, ako keby tam ludia išli na sichtu…

  1. výborne, dobrých správ nie je nikdy dosť 🙂 ešte zostáva dúfať že tam vyrábali tie smrtiace preparáty neviem prečo nazývané „vakcíny“…

  2. To vypada jako by se klimousum neco vymklo z rukou. Ze by spatne nasmerovali silu HAARPu? A muze to byt i vedome zamerne zniceno nekym hodne nasranym, pres smerove zbrane. Ale jestli je to dilo matky prirody velky dik a respekt! Ale vsechno muze byt uplne jinak i na to je treba myslet.

  3. Vyzírají od lidí na výpalnám a ziskoch ve zdravotnictví velmi rychle na novou fabriku. Nic co globalisté mají nezískali vlastní prací a námahou ale jen podvody a spekulacemi . Elitná mafie.

  4. škoda, mohlo radšej to tornádo zničiť ústredie Pfizeru aj s celou správnou radou. Alebo keby tornádo zničilo ústredie najväčších akcionárov fujzra – Vanguard a Blackrock. Prípadne celý Manhattan, hneď by sa na svete lepšie dýchalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout