USA: Předseda Sněmovny reprezentantů říká, že existují důkazy o nelegálních platbách Bidenovi ve výši 20 až 30 milionů dolarů (video)

USA: Předseda Sněmovny reprezentantů říká, že existují důkazy o nelegálních platbách Bidenovi ve výši 20 až 30 milionů dolarů (video)

Mainstreamová média se dosud snažila zakrývat postupně odhalovanou korupci otce a syna Bidenových. Vyšetřování zločinecké rodiny probíhá již několik měsíců a nyní se zdá, že se pomalu chýlí ke konci.

Důkazů je již tolik a jsou tak výbušné, že bude velmi těžké udržet Bidena 1,5 roku, což je doba, která mu zbývá do ukončení mandátu, na jeho postu.

Skandál kolem korupce, zahrnující zejména Ukrajinu, je již na spadnutí a zřejmě bude i pro zkorumpovaná korporátní média velmi těžké jej nadále utajovat.

Na druhou stranu je pravda, že za Bidenem stojí Deep state a především FBI, takže by nebylo nic podivného, kdyby „zmizel“ nebo náhle zemřel některý z klíčových svědků.

Vývoj kauzy Bidenových tak zatím nelze predikovat, ale podle všeho zatím není vyšetřování u konce…

Předseda Sněmovny reprezentantů James Comer ve čtvrtek odhalil, že očekává, že existují důkazy o nejméně 20 až 30 milionech dolarů v nelegálních platbách cizích státních příslušníků rodině Bidenových.

V pořadu Fox Business Comer uvedl: 

„Máme více bankovních záznamů, ale tento týden překročíme 10 milionů dolarů, ale myslím, že se dostaneme až na 20 až 30 milionů dolarů.“

Dále poznamenal, že začíná být jasné, že Bidenovi se potenciálně zapojili do úplatkářství, obchodování s vlivem a praní špinavých peněz.

„Pro Bidena to bude těžké vysvětlit, nezmizí to a myslím, že nakonec si mainstreamová média začnou klást skutečné otázky.“ dodal Comer.

„Vědí, že je tu něco špatně. Vědí, že všechna obvinění mají opodstatnění, kvůli tomu, kde byl Joe Biden, kvůli tomu, co jsme viděli na nahrávce dříve, kde se Joe Biden chlubil vyhozením tohoto žalobce,“ dodal.

„Vědí, že tato rodina vytvořila tyto skořápkové společnosti. Vědí, že tato rodina prala špinavé peníze, profitovala z vlivu Joe Bidena,“ prohlásil Comer a dodal: „Média to vědí – jen o tom neinformují.“

„Mohu vás ujistit: existuje více peněz, které budeme schopni identifikovat, které byly převedeny mezi cizinci v jiných zemích a Bidenovou rodinou,“ zdůraznil Comer a dodal:

„Myslím, že nakonec se mainstreamová média obrátí proti Joe Bidenovi a začnou klást skutečné otázky: ‚Co udělala vaše rodina, aby dostala všechny ty peníze?'“

Mezitím se Biden sám ve čtvrtek pustil do reportéra New York Post Stevena Nelsona, když zahájil řadu otázek na toto téma…

Ve videu níže se reportér ptá: „Proč vás složka informátorů Ukrajiny a FBI nazývala ‚Velkým chlapem‘?“ (Pozn.: jako „Velký chlap“ byl Joe Biden označován svým synem Hunterem v jeho nechvalně známém notebooku, ale tato přezdívka byla využívána i při korupčních jednáních Bidenových na Ukrajině.)

Biden: „Proč jste položil tak hloupou otázku?“

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout