Klaus Schwab: „Světová vláda je jediným řešením klimatické krize“ (video)

Klaus Schwab: „Světová vláda je jediným řešením klimatické krize“ (video)

Klaus Schwab, který v Davosu hovořil s bývalou výkonnou ředitelkou Greenpeace Jennifer Morgan , řekl, že pracuje na „změně klimatu“ od roku 1973, a že dal Římskému klubu jejich první velkou platformu.

„Myslím, že takové problémy můžeme vyřešit pouze tehdy, pokud dokážeme opravit naši globální architekturu a náš globální systém,“ řekl Schwab.

Sám Klaus Schwab zde přiznává, že první impuls k této takzvané ‚klimatické krizi‘ dal již on a ‚Římský klub‘ v 70. letech minulého století. Ve skutečnosti jde o podvod, na jehož základě nyní tentýž Klaus Schwab argumentuje globálním vládnutím: světovou vládou.

Britský řečník David Icke, který má na dva roky zákaz vstupu do EU, dříve řekl, že Římský klub byl založen v roce 1968 s jediným cílem: využít životní prostředí jako záminku ke změně společnosti.

Takže: abychom „zachránili“ planetu, musí být přijata všechna možná dalekosáhlá opatření. A protože se to týká Země jako celku, moc musí být centralizovaná, to je zdůvodnění.

Římský klub je hnací silou změny klimatu, vysvětlil Icke. Plány tohoto klubu jsou podrobně popsány v Agendě 21, nyní transformované do Agendy 2030.

„Agenda 2030 diktuje každý aspekt našeho života, včetně vzdělávání,“ řekl. „A to všechno údajně kvůli záchraně planety. Je to psychologická hra.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “Klaus Schwab: „Světová vláda je jediným řešením klimatické krize“ (video)

  1. Bůh ho potrestal tím, že mu vzal rozum a nechal ho padnout do osidel ďábla, a ten ho pak zničí. Klause Schwaba čeká jediné, šibenice.

  2. Tato odporna kreatura ze pracuje na zmene klimatu? No to se podivejme, jeste se k teto zrudnosti na lidi prizna!!! No to me poser!!! Takze tento zmrd ma pod palcem klimateroristy kteri nam praskuji nebe vysoce jedovatymi chemikaliemi, Monsanto aby travili zemedelskou pudu na pestovani potravin ale co to placam OTRAVIN GMO upravenych a zda se ze ma ty svoje paraty vsude kde se jedna o depopulaci lidi!!! Tento zmrd ma uz davno pykat za svoje psychopaticke ciny!!! Jak dlouho si toto rizeni nechame libit?? Lide probudte se a konejte jinak nebude uniku z tohoto zverstva!!! Pravo na odpor vam nikdo nemuze vzit!!!

  3. Celá klimatická agenda je o depopulácií, lebo likvidácia potravinárstva a poľnohospodárstva inam nevedie, to len sfetovaní primitívy nevnímajú ! Rovnako ako očkovanie proti covidu, tak ako to verejne pred pár rokmi povedal Gaťes, ktorý tým sľúbil zníženie populácie o cca 15% v prvej fáze ! Dávam však do pozornosti tento rozsudok: https://www.foxnews.com/us/new-york-supreme-court-reinstates-all-employees-fired-being-unvaccinated-orders-backpay !

    1. Gatesak ale myslel na 15 procent snizit populaci ne o 15 procent!! Diky biozbranim proti covid 19!!! a dalsimi ocko vakcinami a celym farmabyznessem!!! 85 procent lidi je nezadoucich na planete!! Zbytek se stanou otroky techto zmrdu s psychopatickym mozkem!! Potes koste no diky. Nyni mam pocit ze vyrok zivi budou zavidet mrtvym je pravdepodobne k tomuto tematu! Ale take nemusi souviset. Ale spojitost v tom vidim!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout