Muslimský starosta Londonistánu Khan hledá městské zaměstnance mezi barevnými, bílí se hlásit nesmí (video)

Muslimský starosta Londonistánu Khan hledá městské zaměstnance mezi barevnými, bílí se hlásit nesmí (video)

Již dvakrát se stal starostou britské metropole muslim, navíc i kovaný rasista. To jen ukazuje na to, jak neuvěřitelně rychle je Londýn islamizován.

V dnešní době v pokrokových multikulturních zemích ovšem nevadí, pokud jste rasista, který vyjadřuje nelibost vůči původnímu obyvatelstvu, tedy bílým Evropanům. Protibělošský rasismus je totiž nejen tolerovaný, ale dokonce všeobecně podporovaný.

Bílí zaměstnanci jsou nyní na londýnské radnici zapovězeni, což je jen další ukázkou degradace země, která se velmi rychle mění v chalífát. Londýn ostatně není jediným britským městem, ve kterém je již starostou muslim.

Nicméně vzhledem k tomu, že se Khan prezentuje také jako podporovatel LGBTQI, mohl mít šanci i bílý muž. Stačí, když se prohlásí třeba za černou lesbu.

To je přece v dnešním pokrokovém světě, kdy se každý může prohlásit za cokoli, nutné akceptovat….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Muslimský starosta Londonistánu Khan hledá městské zaměstnance mezi barevnými, bílí se hlásit nesmí (video)

  1. válka prostě bude chtějí ji muslimové ale i Globalisti nikdy se nevzdají srazit populaci na 500 milionu v cele Evropě bude válka s muslimy dokonce i v Rusku je muslimu jak sraček a zatim co v evropě bude 3 světová válka s muslimy běloch v USA bude menšinou už někdy po roce 2040 no dost možná i dřív pokud zaberou vakcíny jak mají to že se všude v euroatlantické civilizaci podporuji i devianti typu LGBT, Gender a Feministky kteři by u chlapa nikdy neměli šanci na mrdani to všechno je naschval běloch jim vadí ze všech etnik nejvice proto ten utok ze všech stran proto chtějí i velky reset když nic nevlastniš nerozhouješ kdo s tebou bude žit budeš hold byty sdilet i s tim muslimem a když nic nevlastniš tek se hold nebudeš moct ani branit to je idealni ovce na 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑 Allahu Akbar

  2. Ak nejaký britský vlastenec použije na sociálnej sieti slovo Paki /prezývka Pakistanca/ či nigger, hrozia mu roky basy natvrdo – ale výzvy napr. k vraždeniu belochov a kresťanov tam nikto netrestá. Nič na tom nezmenil ani brexit. Je smutné, že Britská nacionálna strana už prakticky stratila akýkoľvek vplyv…

    1. Brexit byl duležitej ale ted Britove musi vyřešit druhy problem zradce ve sve zemi bohužel stejně jako u nás tak i v Britanii ma většina lidi vymytej mozek

  3. Ale to je skvělé, že chce naučit barevné pracovat a bude toho garantem…omlouvám se těm pracantům, kteří bohužel padají do jednoho pytle s nefachčenkama.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout