Biden jmenoval novým velvyslancem v Chorvatsku transku, údajně tím reaguje na silné „prolife“ hnutí v zemi

Biden jmenoval novým velvyslancem v Chorvatsku transku, údajně tím reaguje na silné „prolife“ hnutí v zemi

Biden si velmi rád usazuje na vysoké posty LGBTQI – ideálně pak barevné. Nyní je v kurzu zejména trans, samozřejmě také s patřičným ideologickým zápalem.

Nyní jmenoval biologického muže, který se prohlásil za ženu – a navíc je dlouholetým podporovatelem depopulační agendy – na post amerického velvyslance v Chorvatsku.

Cílem prý má být potlačení v zemi příliš silného „prolife“ (tedy prorodinného) hnutí a zároveň i zavedení patřičných zákonů ve vztahu k LGBTQI, jejichž přijetí tlačí také EU.

Jen by mne zajímalo, zda by si  podobné individuum dovolily USA poslat třeba na saúdskoarabskou ambasádu. Tam je totiž pro podobné jedince praktikován i trest smrti.

Washington je zjevně znepokojen silným pro-life hnutím v Chorvatsku. Alespoň to tvrdí konzervativní chorvatský poslanec Stjepo Bartulica.

Podle jeho názoru to není náhoda: nová americká velvyslankyně – biologický muž – Natalie Rayesová je nechvalně známá podporou potratů až do porodu a podporuje mladé lidi, aby změnili své biologické pohlaví.

Americký prezident Joe Biden slouží nejextrémnějším kruhům „Demokratické strany“. Bartulica řekl, že Natalie Rayes, který má venezuelský původ, je jeden z vedoucích pracovníků Planned Parenthood, organizace založené otcem Billa Gatese, což je ve skutečnosti továrna na potraty.

Natalia Rayes je také propotratovou aktivistkou kalifornské levice. Kalifornie i díky této lobby před časem schválila umožnění potratů až do porodu, ale chystá se dokonce uzákonit možnost zabít dítě až 28 dní po porodu. Tedy tito radikálové se chystají zlegalizovat vraždy novorozenců.

Washington je zjevně znepokojen silným „pro-life“ hnutím v Chorvatsku, když do země posílá na ambasádu levicového radikála.

Zároveň by však tento krok mohl dát vzpruhu těm, kteří v Chorvatsku bojují za život: podobná akce ze strany Washingtonu ukazuje, že jejich aktivity mají ve světě ohlas, a že si všímají toho, co se v této části Evropy děje.

Bartulica popřál novému velvyslanci vše dobré, ale poukázal na to, že příznivci „pro-life hnutí“ v Chorvatsku zůstávají oddáni nejzákladnějším lidským právům a nesouhlasí s agresivní levicí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Biden jmenoval novým velvyslancem v Chorvatsku transku, údajně tím reaguje na silné „prolife“ hnutí v zemi

  1. tento čin jmenováni transky jako velvyslankyně je plně v souladu s jeho chabým mentálním a fyzickým stavem. Kdo tohoto člověka volil za hlavu státu je prostě záhada.

  2. No a v čem je problém, nikde není psáno, teda pokud Chorvatsko nepatří ke státům neodstranitelně vrostlím do konečníku U-SSA, že toto stvoření musí přijmout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout