Od roku 2001 proběhlo 20 pandemických simulací, vše pod taktovkou CIA (video)

Od roku 2001 proběhlo 20 pandemických simulací, vše pod taktovkou CIA (video)

Robert F. Kennedy Jr. vysvětlil, jak vládní agentury provádějí simulace pandemie, aby omezily práva lidí.

Během projevu na Hillsdale College minulý týden se zmínil o Události 201, simulaci, která probíhala mimo jiné za účasti Billa Gatese a WHO. Simulace se konala několik měsíců před později vyhlášenou pandemií koronaviru.

Kennedy Jr. odhalil, že událost 201 není izolovanou událostí. „Našel jsem asi 20 takových simulací, které se prováděly od roku 2001 (zahájeny byly po 11. září) a všechny byly vypracovány CIA.“

Dodal, že účelem takových simulací je prosadit totalitní kontrolu. Cílem nebylo připravit lidi na katastrofické události, ale upevnit moc, řekl Kennedy mladší.

Když tyto simulace detailněji analyzoval, zjistil, že se používají techniky vyvinuté k tomu, aby se suverénní národy dostaly pod cizí vládu.

Zmínil také Anthonyho Fauciho, virologický institut ve Wu-chanu, výzkum zisku funkce, očkování proti covidu a vymývání mozků.

Kennedy junior se chce v roce 2024 ucházet o demokratickou prezidentskou nominaci. Minulý týden předložil potřebné dokumenty Národní volební komisi. Ve středu 19. dubna pak oznámí kandidaturu na veřejném shromáždění, čímž zahájí kampaň.

Kennedy Jr, tím jde ve stopách svého slavného otce a strýce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Od roku 2001 proběhlo 20 pandemických simulací, vše pod taktovkou CIA (video)

  1. převzetí planety satanisty bylo spuštěno úkladnou vraždou amerického prezidenta J.F. K. Podařilo se zamaskovat viníky této strašné vraždy vlastního zvoleného prezidenta, který měl v plánu vést Ameriku k prosperitě všech lidí a ve spolupráci s ostatními velmocemi v klidu, prosperitě a míru. Místo toho se chopili moci temné a zlé síly, které přivedli svět mnohokrát na pokraj další světové války a postupně pod smyšleným hesly o demokratickém vývoji přivedli zemi až k současnému stavu kdy nikdo neví kdo vlastně je, všude bída, odpadky, zmar a kolaps vlastní měny.

  2. My víme co mají v plánu a kam tyhle cesty vedou a upřímně nechápu moc celkově lidi, že s tím nic aktivně nedělají? Na co tady chcete čekat? Až si ten svůj vysněný systém a veškerou infrastrukturu nové totality vybudují a lidem tento nový, vylepšený systém otroctví vnutí? Pokud tomu nerozumíte, již nyní žijeme v otroctví a jsme všichni otroky. Systém je furt stejný… je nastaven tak, aby produkoval utrpení a zlo. Varianta typu, že my tedy víme a budeme to jenom sledovat a připravíme se na to, co přijde je bohužel sobecká a vadná. Pasivitou a nic neděláním totiž pomáháte tomu, co Vás/nás chce všechny zlikvidovat. Jste tak komplici zla a nesete ještě větší vinu, než nic netušící lidé, kteří stále žijí jenom pro iluzi tohoto světa, resp. jeho konstrukt. Musíme se všichni aktivně zapojit do toho, aby se tady žádná technokracie nezhmotnila a také aby tento systém otroctví, který tu funguje po tisíce let konečně zanikl. Ano je to risk, ale v tomhle dehumanizovaném světě, kde je degenerace všeho a všech tou hlavní agendou nestojí za to žít. Nemá to totiž žádnou hodnotu. Tímhle stylem tady za chvíli žádný život stejně nebude. Chce to aktivně bojovat proti tomuto zlu, jak je možné. Pojmenovávat záležitosti pravými jmény. Osvěžit si kritické myšlení a logiku/přemýšlení a nastavit tomuhle všemu jasnou stopku. Nebát se tohohle systému, lidí co mu slouží a téhle naprogramované společnosti. Co to ve finále může stát, takové úsilí? Život? Pohodlí? Papírky zvané peníze? To je cena nejmenší, pokud to zvrátí budoucnost, která přichází spolu s digitálním genocidním koncentrákem řízeným a ovládaným umělou inteligencí a fúzí člověka se zmíněnou umělou inteligencí, kdy se z Vás všech stanou “drony” a otroci bez vlastní vůle, kterou nyní v tomhle čase ještě disponujete. Potom už za Vás bude rozhodovat něco jiného a to bude horší, než smrt. Rozmyslete si tedy dobře, co chcete udělat pro svou budoucnost a budoucnost nás všech. S touhle nečinností se to totiž stane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout