Trudeauova vláda tlačí na schválení zákona, který by umožnil eutanazii dětí bez souhlasu rodičů

Trudeauova vláda tlačí na schválení zákona, který by umožnil eutanazii dětí bez souhlasu rodičů

Jak již víte, tak Kanada nabízí nejliberálnější zákon o eutanazii na světě. Zatímco v zemi panoval velmi tvrdý covidismus a v některých profesích bylo nařízeno povinné covid očkování, takže v těchto ohledech nebylo dovoleno beztrestně rozhodovat svobodně a podle své vlastní vůle, v případě eutanazie již brzy bude mít takřka kdokoli možnost se nechat zabít.

Od tohoto měsíce měla platit další liberalizace těchto zákonů, nicméně vzhledem k mnoha výhradám zákonodárců bylo zavedení nového zákona o něco odloženo a zatím se dohaduje, do jaké šíře by měla být eutanazie povolena.

Největší odpor byl proti vládou navrhované součásti tohoto zákona, která by měla povolit dokonce eutanazii dětí – ať už postižených, psychicky nemocných či třeba jen v těžké depresi. Děti by měly mít podle návrhu zákona navíc možnost se nechat zabít i bez souhlasu rodičů.

Kanadský režim loutky WEF Trudeaua tak zachází velmi daleko a nyní je jen na tamních zákonodárcích, aby vyjádřili svůj postoj.

Kanadská MAiD (organizace pro asistovanou smrt), stejně jako všechny lékařské programy vražd, je tvrdošíjným klínem, který rozbíjí pečeť kdysi uzavřené komnaty. Nebo to můžeme nazývat tím, čím to je (genocida).

Pro kontext, v roce 2016, kdy se „asistovaná sebevražda“ stala legální, byl počet úmrtí na MAiD 1 018. O pět let později data z roku 2021 ukázala toto číslo na 10 064. Jedná se o zaokrouhlený nárůst o 889 %. (Tento údaj pochází z vládní zprávy o programu, která je k dispozici zde.)

Na bilanci v roce 2021 však vyčnívalo ještě něco zcela znepokojujícího: byl to první rok, kdy bylo popravčím MAiD legálně dovoleno zabíjet ty, jejichž smrt by pravděpodobně v „dohledné“ budoucnosti nenastala. Tuto skupinu označují jako „non-RFND“. V roce 2021 představovala tato úmrtí 2,2 % z celkového počtu.

Před dvěma dny Harbingers Daily zveřejnil zprávu Davida Fioraza, která začínala touto pasáží:

Kanadský parlamentní výbor doporučuje zákonodárcům legalizovat eutanazii pro nemocné a postižené děti nebo děti v kanadském systému péče o děti. Myslí si, že ti, jejichž smrt je to, co považují za „rozumně předvídatelné“, by měli mít umožněno ukončit svůj vlastní život.

Ještě děsivější je skutečnost, že chtějí, aby děti učinily rozhodnutí bez souhlasu rodičů.

Takže pokud si máme vzít nějaké podněty z historického precedentu, víme, že pokud bude zákon schválen, potrvá to asi pět let, než levicoví zákonodárci legalizují vraždy dětí bez „rozumně předvídatelné“ smrti, i když  mladí nebudou mít souhlas rodičů.

LifeNews vytáhl výňatek ze zprávy zákonodárců, která poznamenala, že vláda a tajně dohodnutý zdravotnický establishment by se měly poradit s rodiči potenciálního nezletilého kandidáta MAiD jen tam, kde je to vhodné, ale „nakonec“ dítě ví nejlépe co chce. Viz text níže:

Kanadská vláda stanovila požadavek, aby v případě potřeby byli v průběhu posuzování MAID konzultováni rodiče nebo opatrovníci dospělé nezletilé osoby, ale aby v konečném důsledku měla přednost vůle nezletilé osoby, u níž se zjistí, že má požadovanou rozhodovací způsobilost.

Nepochybně jsme postiženi vládami, které fungují ve svém nejhorším stavu, o čemž svědčí rozhodný tlak na genocidu, z nemalé části díky vládnoucím politikům a jejich psychopatickým myšlenkám. Zdravotnická zařízení západního světa podle všeho tuto politiku, která předznamenává eugeniku a nakonec státem sponzorované vraždy, bezvýhradně podporují.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Trudeauova vláda tlačí na schválení zákona, který by umožnil eutanazii dětí bez souhlasu rodičů

  1. Mali by sme v referende prijať zákon o eutanázii politikov bez súhlasu parlamentu!
    Eutanázia môže byť vykonaná bez súhlasu politika kladivom, sekerou, alebo akýmkoľvek nástrojom ktorý je poruke.

    1. prosim hodně prosim at je to poprava na jevišti mezi lidmi třeba na Vaclavaku bude tam kat se sekerou v ruce a u sebe velkem špalek tak aby politici přišli o hlavu hlavy se budou zbirat do kyblu a nebo to bude prostě smrt Gilotinou rad bych něco takoveho viděl živě dav co řiči smrt a jak se sekaji hlavy 😉 jo to kdysi bejvala doba

  2. už dávno mali Kanaďania eutanazovať tohto šibnutého Castrovho ľavobočka, lebo sa ešte dožijú vecí… tí tiráci z protestov proti kovidovému šialenstvu, tí sedia doma na zadkoch, či ich bšetkých pozatvárali?

  3. Tohle je snad jediny zakon, ktery pochazi od Liberalu a dava smysl. Znam pripady, kdy zena v Canade chtela spachat sebevrazdu ale diky kanadskym zakonum se nemohla dostat ke zbrani, tak vypila kyselinu solnou a umirala dlouho v hroznych bolestech. Lidi je dost, spise az prilis mnoho, ubytek prospeje vsem, i jim samym. Za TENTO zakon Trudeau chvalim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout