Rakousko: Na protest proti porušení neutrality opustili opoziční politici sál, zatímco měl Zelenský proslov (video)

Rakousko: Na protest proti porušení neutrality opustili opoziční politici sál, zatímco měl Zelenský proslov (video)

V zemích po celém světě – či lépe řečeno tzv. „západním světě“ – se v parlamentech předváděl oligarcha Zelenský, aby si vyžádal další přísun zbraní pro zajištění nekonečného prodlužování válečného konfliktu.

Většinou se zatím jednalo o země, které spadají pod kuratelu NATO, takže nešlo o vojensky neutrální země, nýbrž o země, jejichž úkolem je vymáhat v rámci paktu zájmy US Deep state po celém světě.

To se týká také většiny evropských zemí, nicméně i na našem kontinentu lze nalézt několik států, které se stále hlásí k neutralitě.

I když se hned dvě z těchto zemí rozhodly přidat k útočnému paktu, aby pomohly posílit americkou ekonomiku a zároveň ze sebe udělat případný terč, stále zde zůstávají země jako Švýcarsko nebo Rakousko, které se rozhodly si svoji neutralitu ponechat.

Jenže dnes se pávě v rakouském parlamentu konalo podobné divadlo, jaké proběhlo i jinde, včetně parlamentu českého. Tedy na parlamentní půdě neutrální země se otevřeně vyjadřovala podpora jedné straně válečného konfliktu, což se neslučuje s deklarací neutrality.

Neutrální země mají zejména sloužit k iniciování mírových rozhovorů a uvolňování napětí – ne pro podporu dalšího rozdmýchávání válečného konfliktu.

To zřejmě pochopila i rakouská opoziční strana FPÖ, jejíž poslanci svůj odpor k vystoupení Zelenského názorně vyjádřili hromadným odchodem a jasně deklarovanými hesly, ponechanými na stolech poslanců:

Na svých místech vyvěsili cedule s nápisem „Místo pro mír“ nebo „Místo pro neutralitu“ a ihned po začátku projevu přenášeného prostřednictvím videa opustili zasedací místnost Národní rady.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 42 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Rakousko: Na protest proti porušení neutrality opustili opoziční politici sál, zatímco měl Zelenský proslov (video)

  1. tresty smrti pro válečné štváče se přímo nabizi odsoudit vrahy hned po soudě nastup do vojenského nakladaku a směr Letna nebo Vaclavak a popravy v živem vysilani do celeho světa at se lide podivaji a hlavně Globalisti co si zaslouži

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *