Milán: Šaría hlídky kontrolují dodržování islámského práva v zatím ještě italském městě

Milán: Šaría hlídky kontrolují dodržování islámského práva v zatím ještě italském městě

V islamizovaných evropských zemích již působí v některých místech i šaría policie, která je obzvlášť aktivní nyní, tedy v období ramadánu. Ten začal minulý týden ve středu a potrvá i větší část dubna.

Mohamedáni, i když žijí v nemuslimských zemích, požadují na dobytých částech území dodržování zásad šaría také po nemuslimech. Porušení šaríi je mnohdy trestáno i brutální silou, zejména pokud se jedná o takovou opovážlivost jako pití alkoholu o ramadánu.

Šaría hlídky v evropských zemích zpravidla působí za tichého souhlasu vlády daného města či regionu. Málokde se odváží proti nim vyhradit ze strachu, že budou daní politici nařčeni z islamofobie.

Je tedy bezesporu bizarní, že zatímco místní domobranecké spolky byly ve většině evropských zemí perzekuovány a posléze zakázány, tato samozvaná islámská policie působí s tichým souhlasem systému.

A často se stane, že při své fanatičnosti neváhají porušit zákon…

Hlídky šaría hlídkují v Miláně a sledují dodržování ramadánu kolemjdoucími.

Milán je město, které bude mít již brzy  islámskou většinu, pokud se nezruší slučování rodin. V islamizovaných částech Milána jsou již šaría hlídky běžným koloritem ulic v době ramadánu. Tvoří je zejména tamní osazenstvo severoafrického původu.

Muž  byl na ulici  pobodán, protože vypil pivo během ramadánu, svatého měsíce islámu. K incidentu došlo včera  na Via Galvani v Miláně, kde byl muž za tento neodpustitelný prohřešek pobodán hlídkou šaría.

Dva muži ve věku 47 a 39 let uvedli, že byli napadeni třemi Severoafričany, z nichž jeden bodl 47letého muže do boku a obvinil ho „z pití piva během ramadánu.“ Oběť byla převezena do nemocnice.

Policie potvrdila, že probíhá vyšetřování na základě důkazů ze záznamů  kamerových systémů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Milán: Šaría hlídky kontrolují dodržování islámského práva v zatím ještě italském městě

 1. Nerobím si ilúzie. Bosnu a Hercegovinu sme neporazili vďaka zlepšenému výkonu, ale preto,že jej hráči /zväčša fanatickí moslimovia/ boli vyčerpaní z úzkostlivého dodržiavania ramadánu. Aktivity Saudskej Arábie v tejto kedysi sekulárnej krajine , ktoré trvajú už vyše 30 rokov, nemusím pripomínať…

 2. ⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂
           

  Ζa сhvílі tо kvůlі těmtо fіalоvým kоkоtům і tady!

  Ѕісe teď maјí v trendeсh ukravіnu.

  Аle nebude dlоuhо trvat a zamоří tо tady і tímtо démоnісkým Ѕaraсénѕkým hnојem.

             

  ⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂⁂

 3. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan. Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpěl teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy.  Džihád je jedním ze základních pilířů islámu a naši politici to moc dobře vědí, ale dělají, že to nevidí. Důkaz o tom, že voliče si lze dovézt, tedy máme přímo ve Švédsku. Stačilo patřičně upravit zákony a mnoho relativně nedávno dovezených cizinců již může volit. náboženství v podání světových církví se již stala pro člověka a společnost nebezpečnými a brzdou duchovního růstu, protože poselství skutečných moudrých byla jejich následovníky vždy zmonopolizována, překroucena, zideologizována, zobchodována, využita a zneužita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout