Kanadští vědci se bouří proti klimatickým lžím, jejichž cílem je obohacení „elit“ a depopulace (video)

Kanadští vědci se bouří proti klimatickým lžím, jejichž cílem je obohacení „elit“ a depopulace (video)

Mnoho lidí si myslí, že otázky klimatu jsou druhořadým tématem, ale to rozhodně není pravda. Klimatický podvod je ve skutečnosti největší lží a manipulací tisíciletí, jde o horší podvod než jakým byl ten covidový.

„Opatření,“ která se vytváří na základě této lži budou mít dalekosáhlé důsledky pro miliardy lidí, aniž by bylo jakkoli možné se jim vzepřít.

Příkladem implementace klimatických lží do zákonů je nejen Agenda 2030, kterou podepsala většina zemí světa, které ji pak implementovaly do zákonů, ale také zelený úděl, který na Agendu 2030 reflektuje.

Green deal v celé EU zavádí zákony, jejichž cílem je nejen již zmíněná depopulace a obohacení organizátorů celého podvodu, ale především snaha o totální ovládnutí lidstva.

V dobách covidismu se našla i spousta nezkorumpovaných a velmi odvážných odborníků, kteří se i přes nemalé dehonestace ze strany systému snažili lidstvo upozornit na všechny covidové lži. Dnes se ukazuje, že měli pravdu, přesto nejsou nijak rehabilitováni.

Stejně tak i nyní, kdy se na povrch dostává klimaalarmismus, je zde mnoho odborníků z různých zemí, kteří poukazují na to, že žádná klimatická apokalypsa nehrozí, všechna zaváděná „opatření,“ která údajně „bojují proti CO2“, jsou ve skutečnosti opatřeními, na nichž má malá hrstka lidí pohádkově vydělat, zatímco většina lidstva bude uvržena do chudoby ve světě pod totálním dohledem.

V mnoha zemích světa již v reakci na zaváděnou politiku zeleného údělu (Agendy 2030) dochází ke konkrétním krokům jako je přechod na elektromobilitu, vytváření tzv. 15minutových měst v kombinaci s chytrými městy a ukončování provozu údajně neekologických energetických zdrojů.

To, že podobná politika povede k razantnímu omezení cestování, blackoutům a především energetické chudobě, je patrné již nyní. Plánované klimatické lockdowny pak mají za cíl uvrhnout obyvatelstvo měst do jakéhosi „koncentráku,“ který je pod velmi důkladným dohledem.

Součástí klimaalarmistické politiky je i totální změna stravovacích návyků – přechod od masa, mléka a vajec k hmyzu a masu umělému.

Pokud si tak někdo myslí, že klimaalarmismus není důležité téma, měl by se hezky rychle ze svého hlubokého snu probudit.

Kanadská skupina Action4Canada, bojující proti této klimatické politice, hostila Roberta Lymana a Toma Harrise, kteří diskutovali o vědě o změně klimatu  a odhalili, jak bylo toto téma použito jako zbraň k útoku na svobodu a naplnění kapes globalistů.

Jako první promluvil Robert Lyman, kanadský architekt, jehož prezentace je „Potřeba přehodnotit plán klimatické politiky v Ottawě“. Lyman diskutoval o sérii drakonických opatření, která nedávno odhlasovala Ottawa, která dramaticky sníží kvalitu života a svobody obyvatel, údajně aby ovlivnila klima.

Kromě dalších velkých útoků na svobodu Robert vysvětluje, že město Ottawa plánuje urychlit harmonogram zákazu všech vozidel se spalovacím motorem. V rámci plánů město utratí zhruba  1 000 000 000 kanadských dolarů na nákup elektrických autobusů a veřejných vozidel. Zákaz aut se spalovacím motorem bude – podobně jako v EU –  zaveden do roku 2035.

Robert zdůrazňuje, že Ottawa je jedním z nejchladnějších hlavních měst na světě a chladné počasí velmi rychle vybíjí baterie, což je běžný problém současných elektrických autobusů.

Druhý řečník, Tom Harris, je výkonným ředitelem Mezinárodní koalice pro vědu o klimatu. Harris sám sebe popisuje jako člověka, který se změnil „z klimatického alarmisty na klimatického realistu“.

Během své prezentace diskutuje o mnohovrstevnatém podvodu s klimatickými změnami, který obohacuje globalistické elity a klame lidstvo. Změna klimatu je dalším způsobem, jak vytvořit „zelené miliardáře a snížit světovou populaci“, vysvětluje Action4Canada.

Umíte-li dobře anglicky, můžete se podívat na celou prezentaci, která podává mnoho informací a ověřitelných faktů, aby odhalila dezinformační kampaně klimatických alarmistů:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Kanadští vědci se bouří proti klimatickým lžím, jejichž cílem je obohacení „elit“ a depopulace (video)

  1. At prestanou letadylka praskovat oblohu!!! Neni na celem svete nikdo, kdo to tem klimateroristum je schopen okamzite zakazat? Globalni inzenyri vedome a zamerne manipuluji pocasi a davaji vinu lidem, zviratum a nevim komu jeste, ale o sobe nemluvi ze jsou to ty jejich modifikace pocasi!!! A vse se svadi na prelidnenost planety, z cehos vyplyva rizena depopulace a eutanazie smrticimi vakcinami!!! A lide jim ty jejich prachsproste lzi veri!!! Co na to povedet? Je to hnus velebnosti DUWENBLEJT!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout