Itálie: Biologický muž, který se prohlásil za ženu, se zúčastnil ženských závodů a vyhrál svůj 8. titul (video)

Itálie: Biologický muž, který se prohlásil za ženu, se zúčastnil ženských závodů a vyhrál svůj 8. titul (video)

Degradace sportu pokračuje, přičemž nyní najdeme již jen málo sportů, ve kterých by v ženské kategorii nezávodili muži. Ti mají zelenou i pro nadcházející MS v atletice či Olympiádu v Paříži.

Tím nám chce zvrácený systém vnutit novou genderovou ideologii, podle níž je pohlaví pouhý konstrukt a na každého by se mělo pohlížet podle toho jak se cítí.

Muži se mezi ženami začali ponejvíce objevovat v USA, ale tato zvyklost se již plně přenesla i do Evropy, kde se muži v ženských kategoriích účastní různých sportovních klání stále častěji.

A nemusí jít pouze o silové sporty, jak nám ukázal nedávný případ Fina, který se prohlásil za ženu a začal se účastnit soutěží v ženských kategoriích. I přes nesporně horší sportovní – a v krasobruslení především estetický – výkon se muž dostává na přední příčky v různých soutěžích.

Biologickými muži je však nyní ze všeho nejvíc doslova „protkána“ ženská atletika, kde vyniknou díky jejich od přírody dané tělesné konstituci…

50letý trans běžec získal svůj osmý titul mistryně žen poté, co rozdrtil konkurenci na italském halovém šampionátu Masters v Anconě.

12. března startoval Valentina Petrillo, rozený Fabrizio, v závodě na 200 m  žen ve věku 50 až 54 let. Marco Alciator, statistik, byl přítomen na šampionátu, aby sledoval Petrillův výkon a poskytl zprávu o tom, čeho byl svědkem.

Petrillova zdatnost v ženských sportovních soutěžích je sotva chvályhodná, říká Alciator, který poznamenává, že kdyby Petrillo soutěžil v ekvivalentním mužském závodě, nedostal by se ani do top 10.

Po Petrillově vítězství vyjádřila atletka na druhém místě zklamání z výsledků. Cristina Sanulli by skončila na prvním místě a vytvořila by rekord ženského halového závodu, kdyby Petrillo nezávodil.

16. března Petrillo znovu odsoudil své kritiky v příspěvku na Facebooku, ve kterém přirovnal kritiku jeho přítomnosti v ženských sportech k nacismu, řekl svým kritikům, že jsou „na stejné úrovni s Hitlerem“ a přirovnal sportovní kategorie založené na pohlaví k zákazu židovských sportovců z roku 1936.

Tolik zprávy z Itálie, kde také dávají této degradaci ženského sportu zelenou.

Jediným způsobem, jak se proti těmto zvrácenostem ve sportu postavit, je přestat sledovat sporty jak v místě konání tak v televizi či na internetu. Masivní pokles zájmu o sport, který je politizací plně degradován, způsobí i pokles zájmu ze strany sponzorů….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Biologický muž, který se prohlásil za ženu, se zúčastnil ženských závodů a vyhrál svůj 8. titul (video)

  1. Svět je cíleně manipulován do stavu chaosu, lží, manipulací a záměny přirozeného za nepřirozené. Komu tohle celé slouží se již brzy dozvíme a budeme se divit. Nikdy by se ovšem tato manipulace s lidmi nemohla zdařit, kdyby nebylo zaprodaných médií a politiků.

  2. Vyjadrím sa k poslednému odstavcu: Existuje aj ďalší spôsob, a ten príde na rad po dobytí Európy a väčšiny zvyšku sveta moslimami: ženy budú mať povolené športovať iba separátne od mužov a samozrejme iba pred ženským publikom – pričom transky a „transovia“, aj neoperovaní budú bez milosti zlikvidovaní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout