Europoslanec: „Zavedení digitální identity (eID) v EU je obdobou zavádění čínských sociálních kreditů“

Europoslanec: „Zavedení digitální identity (eID) v EU je obdobou zavádění čínských sociálních kreditů“

Jak již víte, tak tento týden většina europoslanců odhlasovala pro zavedení evropské digitální identity (eID). Detailněji jste si o tomto hlasování mohli přečíst již zde.

Připomínám, že všichni naši europoslanci – vyjma tří (SPD a KSČM) – hlasovali pro tento totalitní nástroj. Tedy strany jako ODS, ANO, TOP09/STAN, Piráti a KDU jen potvrdily, že slouží k prosazování globálních cílů, včetně digitální diktatury.

To ovšem již dávno víme, ale zdá se, že mnoho lidí si stále neuvědomuje, co bude zavedení eID znamenat. Pomineme-li fakt, že eID bude propojitelná s CBDC (digitální měnou), což již dříve EU deklarovala, půjde také o možnost napojení systému sociálních kreditů.

To nyní v rozhovoru potvrdil i mnohým z vás jistě dobře známý rumunský europoslanec Cristian Terhes, který mimo jiné dlouhodobě upozorňuje na covidové zločiny politiků.

Hlasování Evropského parlamentu o celoblokových digitálních ID je posledním krokem k „chinafikaci Evropy“, tvrdí europoslanec.

Cristian Terhes, poslanec Evropského parlamentu za Křesťanskodemokratickou národní rolnickou stranu, popsal nejnovější tlak Evropské unie na přeshraniční digitální ID jako další krok směrem k „chinafikaci“ bloku.

Ačkoli byrokraté v Bruselu trvají na tom, že opatření je v zájmu průměrných občanů, hlasování parlamentu o přijetí digitálních ID se zdá být jedním z posledních pokusů institucí EU odebrat moc národním vládám členských států.

Podle zprávy Euractivu bylo hlasování o pokračování jednání o Evropském rámci digitální identity (eID) schváleno parlamentem bloku ve čtvrtek, ačkoli publikace popisuje proces jako pouhou formalitu.

Romana Jerković, parlamentní zpravodajka pro program digitální identifikace, ohlásila schválení plánů a tvrdila, že umožní jednotlivým občanům EU mít „plnou kontrolu nad svými vlastními daty“ při přístupu k zařízením v celém bloku.

Takové tvrzení však Terhes silně zpochybnil, protože místo toho vidí opatření jako nebezpečnou erozi práv těch, kteří žijí v Evropské unii.

„Ztráta našich práv a svobod ve prospěch Velkého státu se obvykle děje postupně, ale předání elektronické identifikační peněženky je velkým krokem v počínání Evropy,“ řekl poslanec  a opakovaně varoval, že opatření by mohlo dát úřadům čínský dohled nad soukromým životem lidí.

„Tato digitální peněženka umožní EU a národním orgánům mít technické nástroje, aby věděly, co lidé dělají, a aby mohly zavést kontrolu,“ řekl Terhes.

„Něco podobného čínskému stylu systému sociálního kreditu je nyní k dispozici v EU, protože tato peněženka eID je nezbytnou technologií pro jeho implementaci,“ uvedl.

Rumunský politik dále přirovnal nadcházející opatření digitální identifikace k celoevropskému systému covidových certifikátů, které byly použity k tomu, aby lidé, kteří nebyli očkováni, nemohli cestovat do různých zemí.

„Máme již špatnou zkušenost s digitálním covidovým certifikátem EU, který byl inzerován jako ‚usnadňující‘ svobodu pohybu, ale ve skutečnosti byl používán k omezení a kontrole pohybu lidí, pokud se jejich status nebo chování nelíbilo státním orgánům,“ vysvětlil.

Na vrcholu hysterie kolem karantény v bloku takové kontroly nestačily mnoha lidem v Bruselu, když předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová v jednu chvíli tlačila na to, aby Unie přijala mandát povinného očkování v celém bloku, který by vyžadoval, aby se lidé povinně nechali očkovat mRNA látkou.

„Můžeme podpořit a potenciálně přemýšlet o povinném očkování v rámci Evropské unie,“ uvedla předsedkyně Komise na konci roku 2021 a dodala, že chce „společný přístup“ k této otázce v celém bloku.

Nařízení by bylo nejspíš podobné tomu, které zavedli například v Rakousku, kde bylo v jednu dobu uzákoněno povinné covid očkování pro všechny dospělé – bez výjimek.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.7]

13 thoughts on “Europoslanec: „Zavedení digitální identity (eID) v EU je obdobou zavádění čínských sociálních kreditů“

 1. Zavedení digitální identity, kterou tak horlivě podporovali někteří naši hloupí europoslanci je téměř totožná s čínským sociálním kreditem, který tak pomlouvají lidé nemající rádi Čínu, dokonce tohle čínské nebezpečí kritizoval Soroš. Totální kontrola každého jednotlivého občana ve všech oblastech života !Tak tohle si přejí piráti, TOP 09, KDU a ODS? Možná si bláhově poslanci EU myslí, že jich se tohle zlo nebude týkat, ale to se velmi mýlí. I svým dětem připravují muka na zemi. Tohle nepochopíš.

 2. jen jsem zvědav jak tohle chce Bureš vysvětlit svym voličum duchodcum že ANO podporuje digitalizaci když Babiše voli hlavně starši lide a ne každy dospěli člověk umi zachazet s mobili natož s digitalini peněženkou, digitalni identitou a podobně a to jsou kolem 2 milionu lidi co bere starobni duchod jak chce celou zemi digitalizovat když mnoho staršich neumi zachazet ani s mobili nebo počitačem tady ANO tvrdě narazi pokud tohle bude podporovat aneb jak se řika stareho psa nevym kouskum nenaučiš voliči Babiše brzy budou mit blbe dny je na čase aby i na tyhle blbečky došlo když vkladaji svoji duvěru do někoho kdo si jezdi na WEF a za covidu tady vytvořil tvrdej diskriminačni Apartheid upřimně jsem i zvědav jak Babiš až zase bude ve vládě bude za čas vysvětlovat i ty daně z nemovitosti ktere vlastni naši starši občane asi jim brzy bude taky velmi nepřijemně snad začnou vice přemyšlet

   1. Eutanazie je to, co mají nachystané na Husákovy děti. V holandu je to už dlouho. Co vím, naposledy to zkoušeli prosadit v Portugalsku. Nové je to legální v Kanadě. Tam dokonce říkají lidem, že když nedokážou důstojné žít, mohou aspoň důstojné umřít a pohřeb stát zatáhne. No neberte to. Proto je potřeba mít elektrický auta po roce 35, protože pak nikam neutecem. Po Evropě budou cestovat hordy seniorů aby unikly eutanazii.

   1. ne jen duchodce ale 65% občanu s toho 800 tisic má 4 dávky a 4 400 000 lidi má dávky 3 umřou nakonec vic lidi ne jen senioři

 3. Je nutné se aktivně připravovat na tuto nejhorší variantu zavedení DI+CBDC přes noc i u nás a v takovém případě bude nutné odejít do hor a zahájit partyzánskou válku s novým režimem o přežití jako jednotlivec-je nutné mít přichystané zdroje všeho typu, ale pokud by se spojilo více takto odhodlaných a připravených jedinců, bude možné společně obsadit menší horská sídla s místními zdroji potravy, která půjdou dobře bránit a vyhlásit separaci na systému s vlastním platidlem a zákony. Takže letos všichni hodně cestujte a hledejte vhodné lokality! Nevidím jinou možnost, než svobodu nebo smrt.

  1. Kdyby to zjistili s jejich možnostmi by to moc nešlo ,popráší úrodu, jedy zamoří přírodu, vodu / jak v Ohiu/ a je to v háji . Už to není sranda proti globalistům se musí globálně. Na začátek postačí nepřijmout digi identitu, digipeněženky a ostatní digi hlouposti. Přichystat se může každý individuálně , pěstovat a chovat taky. Mnoho lidí to dělá léta.

 4. Czechaslovakia.cz

  Zahodite občánků a podate trestní oznámení do Haagu.

  Sbírám o tom info. Článek dám pak Slovance, nebo jeho podklady ale zatím můžete studovat můj zdroj informací, tedy jeden ze zdroju

 5. Píšu i jinde na diskusích,čas je to ,co nemáme a to co pracuje proti nám,občanům. A je vcelku jedno čeho se to týká,digitilizace nebo Fit for 55,či osobních vozidel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout