Dnešek se v některých evropských zemích ponese ve znamení protivládních demonstrací (video)

Dnešek se v některých evropských zemích ponese ve znamení protivládních demonstrací (video)

Která z demonstrací asi naláká nejvíc vládních odpůrců? To se zřejmě dozvíme až pozdě odpoledne nebo navečer.

O tom, že je dnes demonstrace od 14 hodin i v Praze, se snad není netřeba více rozepisovat, o akci se ví již delší dobu a mimo mainstream je celkem slušně propagovaná.

Demonstrovat by se tradičně mělo i ve Francii, kde jde už o jakýsi národní sport. Německo si užilo demonstrace již před týdnem a asi největší nápor davů se očekává v nizozemském Haagu.

Tam se totiž nechystají jen protestující, ale také tisíce farmářů se svými traktory. Starosta Haagu se proti demonstraci, která přichází jen 4 dny před volbami, vymezil a dodal, že nepovoluje na místo demonstrace vjezd více než 2 traktorům. To samozřejmě demonstranti, kterým vláda bere jejich živnost, odmítají.

Do ulic Haagu však nevyjedou jen farmáři. ale i Holanďané, kteří mají politiky vlády Rutteho plné zuby. Podle všeho by mělo jít o hodně velkou demonstraci a zajímavé na ní je, že si již vláda dokonce objednala vodní děla z Německa.

Zdá se tedy, že právě v Haagu dnes bude demonstrace nejbouřlivější.

Haag se chystá na sobotní demonstraci v Zuiderparku. Z Německa byla povolána vodní děla, která byla naplněna v Nootdorpu.

Dělo německé „WaWe“ je silnější než dělo holandské policie. Tam, kde běžné vodní dělo stříká silou 16 barů, Wassenwerfers stříká silou 20 barů.

„Hledá vláda cestu k eskalaci protestu farmářů v Haagu?“ diví se Arnold Karskens, předseda Ongehoord Nederland. „Aby se Rutte mohl představit jako strážce řádu? Koneckonců, ve středu jsou volby.“

Naplněná německá vodní děla mají být dnes použita na demonstraci. To je „demokracie“ podle představ loutek WEF a Bilderbergu z holandské vlády:

Mimochodem, pamatujete si, jak ještě za covidismu nechal použít vodní děla proti protestujícím i Al Hamajda? Následně pak dokonce objednal nová vodní děla, která však zřejmě zatím nebyla využita.

Nakonec je možná jen otázkou času, než se i u nás rozhodnou demonstranty novými vodními děly řádně pokropit. Prozatím se však zdá, že jedinou reakcí vlády na demonstrace je jejich absolutní ignorace. Vždyť mají jasnou 108, Senát i prezidenta. Tak proč by se namáhali plýtvat vodou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Dnešek se v některých evropských zemích ponese ve znamení protivládních demonstrací (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout