USA: Satanisté zakládají potratovou kliniku

USA: Satanisté zakládají potratovou kliniku

Je až symbolické, že tito satanisté plně podporují současnou vládnoucí agendu – od LGBTQ, přes BLM, potraty až po covidismus. To jen potvrzuje, že řeči o příslušnosti některých vládnoucích elit k satanismu zřejmě nebudou daleko od pravdy.

Organizace Satanský chrám otevírá svou vlastní kliniku v Novém Mexiku v USA, aby nabídla „bezplatné náboženské lékařské potraty“ rituálními formami.

Klinika se bude jmenovat „Satanská potratová klinika matky Samuela Alita“.

Je to do nebe bijící výsměch Samuelu Alitovi, členovi Nejvyššího soudu, který loni zrušil rozsudek Roe vs. Wade – precedentní rozhodnutí liberálních soudců z roku 1973, které mělo zaručit, že potrat bude „právem“ v celých Spojených státech.

Místo toho je nyní na každém státě, aby rozhodl o svých zákonech o potratech.

Satanistická klinika bude nabízet vyšetření a předepisovat pacientkám potratové pilulky. Tyto služby jsou nabízeny zdarma jako součást „potratového rituálu“ Satanského chrámu, ale pacientky stále musí platit za léky v lékárně.

Nové zařízení v Novém Mexiku bude provozováno licencovanými zdravotnickými pracovníky a nabídne své služby ženám s trvalým pobytem ve státě, kterým je nejméně 17 let, jsou maximálně 11 týdnů těhotné a lékařsky kvalifikované pro potrat.

„TST je hrdá na to, že rozšiřuje reprodukční možnosti pro naše členy. To je jen začátek,“ řekla Erin Helianová, manažerka kampaně satanistů.

Kromě potratů funguje Satanský chrám pro věci jako LGBTQ, BLM a podobně.

Free Times minulý měsíc oznámily, že letos na jaře organizace uspořádá v Bostonu setkání, které popisuje jako „největší satanské shromáždění vůbec.“

Pro účast na konferenci je vyžadován doklad o plném Covid očkování a návštěvníci musí mít také respirátory typu N-95, KN-95 nebo chirurgické jednorázové roušky, píše organizátor na svých webových stránkách.

Roušky vyrobené z látky a podobně nebudou akceptovány, oznamuje dále…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Satanisté zakládají potratovou kliniku

  1. 😅 to sú teda ale podvody.
    tieto nezmysli sú len na odklon skutočnej pravdy.
    Satanisticky chrám ak je to menované ako stavba je Vatikán. A pretože chrám je muž, v terajsej dobe je to lucifer Bergoglio A pretože svetina je žena sú to jeho dve dcéry Ahola, Aholiba, zrúdy zrúd ktoré je treba len povesť ako aj luciferovu ženu Uršulu. Tych je tam samozrejme viac, ale tieto tri rovno na špagát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout