Ukrajinský politik hajloval v rakouském parlamentu, gesto zřejmě zůstane zcela bez následků (video)

Ukrajinský politik hajloval v rakouském parlamentu, gesto zřejmě zůstane zcela bez následků (video)

Je známým faktem, že právě v Rakousku mají zdaleka nejpřísnější tresty za jakékoli projevy či propagaci nacismu, což je samozřejmě naprosto v pořádku. Země se tak zřejmě snaží zprostit pocitu viny za svého nechvalně známého rodáka, jehož pozdrav se ovšem nyní objevil právě v rakouském parlamentu.

Uprostřed jednání rakouského parlamentu ukazoval ukrajinský host Hitlerův pozdrav z balkónu pro návštěvníky, když si předtím položil ruku na srdce. Jakmile si uvědomil, co dělá, změnil gesto na „znamení vítězství“. Bude mít tento neuvěřitelný proces důsledky? O tom se nic neví. Místo toho státní zastupitelství raději stíhá lidi, kteří se nepodvolí názoru systému.

Novinář, který na hajlování upozornil, poukazuje na současné šílenství, kdy všichni na Západě popírají, že národní socialismus v duchu Hitlera je na Ukrajině velkým problémem. Obrázky a videa ukazují, že nacistické vlajky, nacistická tetování, propagandistický materiál a Hitlerovy pozdravy se zdají být tamním normálem.

Zdá se, že ukrajinský politik přinesl tento normál do rakouského parlamentu. Jak je na videu dobře vidět, chytá se za hruď a následně zvedne ruku v nacistickém pozdravu, který je v Rakousku pod hrozbou velmi přísných trestů zakázán. Když si všimne zahanbených tváří všude kolem, tak teprve pak ho napadne, že jeho gesto je nevhodné, přemění to na „znamení vítězství“. Ale katastrofa už je hotová.

Na videu můžete pozdrav, který jde přímo „od srdce“,   jasně vidět:

Nikdo v mainstreamových médiích, žádný zástupce v parlamentu, nikdo ve skutečnosti na tento skandál nereagoval. Prostě ignorují to, co všichni viděli. Tento způsob nakládání s temnou historií je zavrženíhodný, ale podle platných zákonů jde také o jasné porušení rakouského práva. Pokud by totéž udělal kterýkoli Rakušan, byl by z toho obrovský skandál.

To ticho je ohlušující. Mauthausenský výbor i Dokumentační archiv rakouského odboje k tomu mlčí, přestože obě sdružení jsou obvykle v popředí, pokud jde o politické disidenty.

Všichni, kdo jsou státním zastupitelstvím stíháni jako nácci kvůli „nesprávnému názoru“, musí na tyto aktivity pohlížet s úžasem. Protože každý, kdo se odvážil porovnávat metody hitlerovského Německa s covidovými restrikcemi – zejména povinným očkováním v Rakousku – v posledních letech nebo se prezentoval jako neočkovaný s židovskou hvězdou, byl šikanován vší státní mocí a tažen k soudu.

K incidentu údajně došlo 24. února během mimořádného zasedání Národní rady u příležitosti roku války na Ukrajině. Podivné scény byly natočeny a odvysílány OE24, rakouským online magazínem…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ukrajinský politik hajloval v rakouském parlamentu, gesto zřejmě zůstane zcela bez následků (video)

  1. Pred pár dňami navštívil Ukrajinu saudskoarabský minister zahraničných vecí. Sľúbil tomuto pseudoštátu pomoc a nemusím ani dodávať, čo bude za ňu nútený Zelenskyj /Žid/ akceptovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout