Německo se vrací k symbolice let dávno minulých: Náhoda nebo úmysl?

Německo se vrací k symbolice let dávno minulých: Náhoda nebo úmysl?

Skutečně se Německo změnilo? Nebo jen přes EU pokračuje v budování „Říše“ – jen tentokrát čtvrté, pod německým vedením?

Média po celém světě převzala z německých zdrojů zprávu, která většinou prošla zcela bez povšimnutí. Pokud by se však čísla, která jsou zmíněna ve zprávě, vyskytla v jakémkoli kontextu třeba v souvislosti s německou AfD, pak by byl výklad těchto čísel ve všech přinejmenším evropských médiích.

Bayerischer Rundfunk oznámil 25. ledna 2023, že 88 hlavních bojových tanků Leopard 2 má být k dispozici ukrajinské vládě v Kyjevě. Tuto zprávu záhy převzala mnohá mainstreamová média po celé Evropě. Znalci symbolik si mohli povšimnout čísla:

88 je známý nacistický kód pro „Heil Hitler“ a ten je do jisté míry obecně známý. H je 8. písmeno abecedy, z čehož tato symbolika údajně vychází.

Na Ukrajině je dnes taková numerická mystika extrémně populární, jak ukazuje British Guardian na příkladu čísla 1488 – 14 je další kód – v příběhu o ukrajinské bojovnici z „Anakondy.“ 

Anakonda, jedna z žen bojujících na Ukrajině

A co znamená číslo 14, což je již poněkud méně známý symbol? Znamená to 14 slov, ze kterých vytvořil David Lane  větu: „Musíme zabezpečit existenci našich lidí a budoucnost pro bílé děti.“ (anglicky: We must secure the existence of our people and a future for white children.)

Věta sice není příliš v duchu toho, jak koná vláda (ta naopak obyvatelstvo vyměňuje), nicméně jde také cestou, na jejímž konci je monokulturní společnost, jen poněkud jiná, než o jaké hovořili nacisté.

Ať už je to jak chce – a bez ohledu na jejich výklad, pak právě tato čísla jsou známou nacistickou symbolikou.

Velmi často se obě čísla píší dohromady jako 1488.

Všichni jste jistě viděli mnoho záběrů dalších ukrajinských bojůvek – v čele s neonacisty z Azova, kteří se rádi chlubí různými neonacistickými symboly. Takže na Ukrajině nejde o nic neobvyklého.

Ale vraťme se k Němcům a článku o tancích, ve kterém se dále píše:

„Cílem je rychle sestavit dva tankové prapory s tanky Leopard 2 společně s partnery,“ uvedl mluvčí vlády. V Bundeswehru se prapor Leopard 2 skládá ze 44 tanků. Dva prapory by tedy byly 88 tanků.

V „prvním kroku“ poskytne Německo společnosti 14 Leopardů 2-A6 ze zásob Bundeswehru. Ukrajinští vojáci by měli být rychle vycvičeni na tancích v Německu. Součástí balíčku byla i munice, logistika a údržba systémů.

Evropští partneři obratem dodají tanky Leopard do Kyjeva a Německo k tomu již dalo souhlas.

Možná si říkáte, že je to jen náhoda,

Skutečnost, že v článku  musí být výslovně uvedena „cesta k výpočtu“  88, poskytuje hluboký vhled. Význam čísla samozřejmě Němci velmi dobře znají. Pokud by jej – v jakékoli souvislosti –  použil kdokoli, kdo je nálepkován za „ultrapravičáka,“ pak by použití podobných čísel – byť logicky vysvětlené – vedlo až k soudnímu procesu.

Všichni by za tím totiž okamžitě spatřili tutéž symboliku. Ale pokud se v souvislosti se smrtícími zbraněmi objeví nejen číslo 88, ale také 14, tak je ticho po pěšině. Tedy ano, zaznamenala jsem, že se ozvalo několik málo německých alternativních médií, která nemohla tuto symboliku přehlédnout.

Ale mainstream mlčí.

Přitom současnou německou vládu můžeme považovat za skutečné extremisty. Do země dováží zcela vědomě džihádisty, jejichž cílem je vytvořit z Německa chalífát.

Již Hitler islám obdivoval, neboť je  to stejně totalitní  ideologie jako nacismus. Extremisté, které Němci (a nejen oni) zcela dobrovolně zvolili do jejich vlády, tak jen v poněkud pozměněné podobě pokračují v odkazu jejich „předků.“

Symbolika hovoří za vše. Můžeme to chápat jako náhodu, ale také nemusíme. Již jen proto, v jakém kontextu byla čísla použita.

A co je na tom nejhorší? Že se toto číslo nyní symbolicky opět týká německých tanků, které míří na východní frontu….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo se vrací k symbolice let dávno minulých: Náhoda nebo úmysl?

    1. Kotleba si za to môže sám, ved načo zdvíhal pravicu v parlamente a pískal?
      Načo daroval peniaze rodinám v sume práve tých 1488eur? A potom sa jeho strana hnevá, ked ju zaraďujú ku fašistom. I ked ju síce, zaraďujú tiež fašisti, liberální…

  1. Málo známy fakt, na ktorý chcem upozorniť najmä patologických a bezdôvodných obdivovateľov fašistického poľského režimu: do Poľska dováža tamojšia „národno-konzervatívna“ vláda emigrantov, najmä moslimov , doslova po tisícoch každý deň. Podľa všetkého už od príchodu k moci. Píše dnes o tom portál poľských vlastencov autonom.pl /probruselská a sionistická PiS nie je , podobne ako Fidesz, ani náhodou vlastenecká strana/, kde sú uvedené aj štatistiky. Zrejme nie inak postupuje pri dovoze svojich voličov aj Orbán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout