Takto vypadají vojenská kontrolní stanoviště střežící vjezdy do Davosu (video)

Takto vypadají vojenská kontrolní stanoviště střežící vjezdy do Davosu (video)

Letošní setkání v Davosu je v mnohém přelomové. Mimo rekordního počtu účastníků z řad politiků, novinářů a zástupců korporací či neziskovek je také místo konání globalistických srazů hlídáno tak jako nikdy předtím.

Srazy WEF si s tím, jak se postupně lid probouzí, získávají stále více odpůrců a to po celém světě. Spousta lidí již chápe, že jde o místo, kam si jejich politické loutky jezdí pro instrukce.

Mimo asi 5000 vojáků, kteří zamířili do Davosu již před týdnem, se tentokrát již 5 dní před začátkem konání summitu zřídila na příjezdových cestách do švýcarské obce kontrolní stanoviště.

Rebel News dorazil do švýcarského lyžařského střediska Davos, aby informoval o Světovém ekonomickém fóru. Tým byl brzy konfrontován s vojenskými kontrolními stanovišti zřízenými v Davosu.

„Dnes jsme byli na cestě na Světové ekonomické fórum ve švýcarském Davosu,“ napsal na sociálních sítích majitel a ředitel Rebel News Ezra Levant. „Nebylo to obyčejné policejní auto, byla to vojenská policie, která odtáhla motoristy stranou. Má Klaus Schwab zvláštní kontrolu nad švýcarskou armádou? Jaké jsou jejich rozkazy?“

Mezitím roste kritika WEF. V několika zemích se v parlamentech interpeluje na vlády, které posílají své zástupce na tento globalistický sraz. Je zajímavé, že u nás je v tomto směru slyšet……mlčení.

I když je většinově pozornost lidu odváděna k dávno rozhodnutým – z pohledu budoucí politiky zcela bezvýznamným – prezidentským volbám, bylo by dobré i u nás tento problém rozmáznout.

Připomínám, že z našich politiků míří do Davosu Sikela, Bek a Jourová, přičemž Sikela a Jourová budou také mezi řečníky.

V Davosu se bude mimo jiné debatovat o klimatické agendě, digitální měně, nepodmíněném příjmu, chytrých a 15minutových městech, cenzuře, globalizaci zdravotnictví apod. Více k tématům si můžete přečíst zde.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.7]

4 thoughts on “Takto vypadají vojenská kontrolní stanoviště střežící vjezdy do Davosu (video)

    1. vlastný názor.
      Všetko nasvedčuje k tomu, akoby celý Davos bola len predohra k sv. vojne. A k zamienke k vojne. Veď falošný utok pod falošnou vlajkou, to sme tu už mali dosť. Vojdú dnu a druhou stranou vyjdú 😅. Koho by asi tak obvinili. No Rusko. Ešte aj Zelensky má zrazu plno rečí o miery-samozrejme podvodne. A Schwab je mŕtvy a jeho identické dvojča? 😅 Koniec! Takže použijú leda ak dvojník a to im radím, neskúšajte to. Celí Davos sú iba darmožráči a zlodeji. Kto je však skutočne za všetkým zlom je lucifer Terajší falošný pápež. Lebo písmo vraví, ešte aj ti, ktorí vojdu s ním v podlú zmluvu, ešte aj proti ním, vymyslí podvod. Takže Davos.

  1. po návratu z davoského “školení” by pan Síkela měl informovat ve veřejném TV vystoupení jaké vlastně dostal školení a příkazy od nikým nevoleného dezoláta Švába k zotročení vlastních lidí, kterým při nástupu do funkce skládal jak pilně bude pro nás pracovat. Nakonec tam přece jel za naše peníze, tak by to bylo správné co bude letos proti nám vláda kout za špatnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout