Silvestrovský ohňostroj v Khanově Londýně byl ve znamení LGBTQI (video)

Silvestrovský ohňostroj v Khanově Londýně byl ve znamení LGBTQI (video)

Vyznívá poněkud bizarně, když muslim ve vedení města podporuje LGBTQI propagandu, která je v zemi jeho předků – Pákistánu – trestná. Ovšem ve Velké Británii, kde je nyní hlavním úkolem stávajících i nově příchozích muslimů přečíslit původní obyvatelstvo, může mít LGBTQI propaganda i kýžený efekt.

Zatímco muslimové se na tuto agendu nechytají, tak poměrně silně dokáže zapůsobit právě na původní obyvatelstvo. Důsledkem takové propagandy jsou  nyní již tisíce mladých lidí, kteří si nechali změnit pohlaví na nechvalně známé Tavistock klinice. I když dnes většina z nich zákroku, který je vyřadil z reprodukce, lituje, z pohledu muslimů jde o přínosnou redukci původního obyvatelstva.

I to je samozřejmě důvod, proč Khan i někteří další muslimští starostové podporují LGBTQI agendu. Ví, že tím cílí na ty, kdo mají být početně zredukováni.

Londýnský krajně levicový starosta Sadiq Khan opět využil silvestrovského ohňostroje k tomu, aby se podbízel woke agendě, přičemž barvy duhy a ukrajinské vlajky se výrazně objevovaly v expozici nad řekou Temží.

Místo toho, aby se levicový starosta Londýna rozhodl předvést nestranickou show pro celou zemi, rozhodl se  znovu propagovat woke ideologii. Bezprostředně před poctou zesnulé královně Alžbětě II. oslavil novoroční ohňostroj v Londýně „50 let hrdosti“ u příležitosti výročí prvního průvodu gayů ve městě v roce 1972.

Po provedení písně „I’m Coming Out“ od americké zpěvačky Diany Ross se ohňostroj změnil na duhovou barvu a nahraný hlas řekl: „Jsme tady, jsme queer, zvykněte si na to.“

Ohňostroj řídí a diriguje londýnský starosta Sadiq Khan, který byl častým účastníkem pochodů LGBTQ v britském hlavním městě během svého působení v úřadu.

Součástí oslav byl také segment věnovaný Ukrajině, přičemž Londýnské oko bylo osvětleno žlutou a modrou barvou ukrajinské vlajky. „Toto je město, které chce otevřít svá srdce a domovy uprchlíkům,“ řekla žena ve vysílání přes ukrajinskou píseň.

Kahnova nahrávka říká: „Londýn stojí za všemi po celém světě, kteří byli vysídleni konflikty, spory a klimatickou krizí.“

To, že Sadiq Khan využil silvestrovský ohňostroj k prosazení levicové agendy, není nic nového. Například v roce 2021 se londýnská obloha rozzářila obrazem zaťaté pěsti spojené s hnutím Black Lives Matter. Stalo se tak po měsících někdy násilných protestů BLM v Londýně, kde levicoví agitátoři také ničili sochy a historické památky.

„Toto je jeden hlas s jedním poselstvím: Black Lives Matter,“ prohlásil ženský hlas, když nad Temží explodoval pěstní ohňostroj BLM.

Loňské oslavy představovaly herce Gilese Terera, který četl báseň mluveného slova, která chválila národní socializovaný systém zdravotní péče, globalistickou konferenci o zelené agendě COP26 ve Skotsku a levicovou fotbalovou hvězdu Marcuse Rashforda.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout