Německo: Velmi rozdílný přístup ke klimatickým extremistům a demonstrantům proti covidovým restrikcím

Německo: Velmi rozdílný přístup ke klimatickým extremistům a demonstrantům proti covidovým restrikcím

Jak jste si mohli přečíst již zde, tak německou obec Lützerath, která je již roky vysídlena a určena k těžbě hnědého uhlí, obsadilo několik stovek klimatických extremistů, kteří odmítali vesnici opustit. Na vjezdu zapálili barikády, po příchodu policistů na ně házeli Molotovovy koktejly a další se pro změnu zabetonovali k zemi, aby ukázali, že jen tak je z místa nedostanou.

Trvalo několik dní, než se podařilo již dávno vysídlenou obec od klimatických extremistů vyčistit. Po celou dobu se policisté k agresivním ekoteroristům chovali v rukavičkách, bez jakéhokoli násilí.

To je zcela opačné chování, než jaké bylo možné vidět při pravidelných demonstracích odpůrců covidových restrikcí a v Německu v některých profesích také povinného očkování. Na těchto demonstracích došlo k velmi brutálním útokům na demonstranty, což vedlo nejen k mnoha zraněním, ale dokonce i ke smrti.

Dokonce i experti OSN potvrzují, že mnohdy velmi brutálním bitím pokojných demonstrantů porušili němečtí policisté lidská práva.

Stovky policistů, těžce vyzbrojených a vybavených bojovou výstrojí  jako stoupenci politických elit, v posledních dvou letech potlačily mnohé pokojné covidové a protivládní demonstrace v Německu a dalších částech Evropy. Policisté použili vodní děla, obušky, slzný plyn, policejní psy a hrubou sílu, často proti ženám, důchodcům a dokonce i dětem. Snaha odradit lidi od pokojných protestů byla patrná.

Expert OSN potvrzuje, že Německo brutálním bitím demonstrantů proti covidovým restrikcím porušilo lidská práva

Pak musíte být ohromeni, když se podíváte na to, jak bojem zocelená exekutiva zachází s agresivními klimatickými teroristy, zejména při okupaci německého lignitového města Lützerath. Tam byly na policii házeny kameny, ohňostroje a další zápalná zařízení a byla zcela zničena vozidla záchranky, ale vodní děla, obušky a samopaly jste tam hledali – na rozdíl od covidových demonstrací  v minulosti – marně.

Naopak. Videa ukazují, jak  policie doslova prosí o deeskalaci a odváží panovačné, rozmazlené klimatické extremisty na vozíku z místa protestu nebo je opatrně odvádí pryč. I přes značnou agresivitu ekoteroristů se s nimi zacházelo v rukavičkách.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Velmi rozdílný přístup ke klimatickým extremistům a demonstrantům proti covidovým restrikcím

  1. Nemecká ministerka obrany padla a zaslaniu ťažkých či dokonca /možno/ jadrových zbraní na Ukrajinu už nebude nič brániť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout