Německo: Médii zinscenované zatčení Grety Thunbergové (video)

Německo: Médii zinscenované zatčení Grety Thunbergové (video)

Již několikrát jste si zde mohli přečíst o „bojích“ klimatických šílenců s policisty v místě vysídlené německé vesnice Lützerath, na jejímž území se má těžit hnědé uhlí.

Po několika dnech klimatičtí šílenci vesnici opustili, nicméně v neděli se tam opět měla skupinka objevit – a to v doprovodu klimatické Grety.

Také zde jste se mohli podívat na záběry, na nichž to vypadalo, že policie odvádí a snad i zatýká Gretu i její kumpány.

Nyní se zdá, že tato akce měla vyvolat sympatie právě ke Gretě a klimatickým šílencům, protože záhy se ukázalo, že vše bylo pečlivě zinscenované, včetně pozvání německých médií, která měla za úkol toto trapné divadlo natočit a zveřejnit.

Objevily se videozáznamy, na nichž klimatická alarmistka Greta Thunbergová pózuje s německou policií krátce předtím, než byla odnesena a zadržena během masových protestů proti uhelnému dolu ve městě Lützerath.

Záběry Thunbergové, kterou odnáší policie, byly vysílány po celém světě, přičemž někteří demonstranti tvrdili, že se to rovná policejnímu násilí. Realita se však zdá být velmi odlišná, než se původně uvádělo.

Nové záběry ukazují, že Thunbergová klidně pózovala s policisty předtím, než byla odvedena z protestu policií, přičemž kritici říkají, že celá akce se zdá být zinscenovaná.

Není jasné, zda policie dostala rozkaz pózovat pro kamery během zatčení Thunbergové, nebo proč je toto podivné natáčení odhaleno až nyní. Na videu je vidět, jak se směje a vypadá uvolněně.

Uživatelé Twitteru již začali vytvářet memy kolem incidentu.

Jiní naznačili, že zadržení Thunbergové není zcela mimořádnou událostí vzhledem k tomu, jak média informovala o většině její kariéry.

Na jiném videu je vidět, jak policie zvedá Thunbergovou, jde s ní 20 metrů a pak ji nechá jít, jako by celý incident byla divadelní zkouška. Různé incidenty byly zinscenovány zřejmě proto, aby poskytly globálním médiím potřebné záběry a fotografie, které jsou potřebné k vykreslení Thunbergové jako oběti policejního útlaku.

Thunbergová, miláček klimatických alarmistů, byla dlouho využívána politickým establishmentem, aby pomohla zvýšit podporu pro Zelené a levicové strany na celém Západě.

Protesty v Lützerathu byly ve znamení střetů mezi policií a demonstranty, včetně použití Molotovových koktejlů. Navzdory tomu, že klimatičtí extremisté tvrdí, že v Lützerathu došlo k vážnému policejnímu násilí, byli nuceni odvolat tvrzení, že protestující čelili „život ohrožujícím zraněním,“ což se zdá být také vymyšlenou povídačkou.

Různé další záběry dokazují, že policisté zacházeli s agresivními ekoteroristy v rukavičkách.

Ministr vnitra Severního Porýní-Vestfálska Herbert Reul v reakci na odvolání uvedl, že je „znechucen skutečností, že obvinění jsou vždy vznášena bez poskytnutí důkazů.“

Ačkoli devět demonstrantů bylo hospitalizováno se zraněními, ne všechna tato zranění byla způsobena policejními zásahy. K většině zranění došlo v důsledku toho, že se skupinka klimatických idiotů zabetonovala k zemi a posléze museli být vyprošťováni i s pomocí sbíječky.

Následně bylo zraněno 102 policistů, devět z nich se nemohlo vrátit do služby.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout